Leicester City brez težav premagal Bilićev WBA

Premier Liga 13. Sep 202016:51 > 16:54
Michael Regan, Getty Images

Nogometaši Leicester Cityja so dobili tekmo 1. kroga angleške Premier lige. S 3:0 so premagali West Bromwich in tako skočili na prvo mesto na prvenstveni lestvici.

Lisice so bile boljši tekmec že od prve minute, a Rodgersovi varovanci so premoč kronali šele v drugem delu igre. V 56. minuti je po podaji Praeta v polno meril Belgijec Castagne, ki se je v Leicester preselil iz Bergama.

V 74. minuti je vodstvo lisic podvojil Vardy, ki je sam priigral enajstmetrovko in realiziral strel iz bele točke. Najboljši strelec iz lanske sezone je le 10 minut pozneje, prav tako iz enajstmetrovke, dosegel še drugi zadetek v letošnji sezoni. Tokrat je v kazenskem prostoru Albonsov padel Justin.

Prvi strelec Premier lige je sicer Salah, ki je včeraj proti Leedsu dosegel hat-trick. Vardy je na 2. mestu.

Slaven Bilić bo prve točke po povratku med elito lovil v naslednje krogu na Goodison Parku.

V naslednjem krogu bodo lisice gostile Burnley.