Navijači besneli, skoraj tudi varovanci Pepa Guardiole

Nogomet 20. Feb 202417:28 > 22:56 0 komentarjev

Manchester City je v zaostali tekmi angleškega prvenstva v drugem polčasu proti Brentfordu vendarle kronal veliko premoč in vpisal pomembne tri točke v boju za naslov. Pred dvobojem je bilo sicer veliko jeze s strani navijačev Manchester Cityja in Brentforda, ki niso bili zadovoljni z razlogom, zakaj tekme ni bilo mogoče spremljati po televiziji.

City se je vrnil na zmagovalne tirnice, potem ko je v soboto zvečer s Chelseajem remiziral z 1:1. Na stadionu Etihad je bil ob zmagi z 1:0 strelec zmagovitega gola Erling Haaland. Varovanci Pepa Guardiole so tako preskočili Arsenal in so le točko za vodilnim Liverpoolom. Vodilno trojico 13 krogov pred koncem ločita vsega dve točki.

Zaradi velikih vložkov na obeh straneh lestvice je bila to tekma, ki bi si jo tisti, ki niso mogli priti na stadion Etihad, zagotovo ogledali po televiziji.

Vendar pa privrženci Cityja in Brentforda v Združenem kraljestvu niso mogli spremljati niti minute akcije, saj tekma ni bila predvajana na britanski televiziji.

Nihče od ponudnikov, to so Sky Sports, TNT Sports ali Amazon Prime Video se ni odločil, da bi tekmo izbral za prenos.

Številni nogometni navdušenci na Otoku za naročnino na vse tri ponudnike letno porabijo več sto funtov, zato je odločitev, da se tekma ne bo prenašala, naletela še na bolj burne odzive.