Hitro prejet zadetek ni prestrašil Tottenhama

Nogomet 17. Okt 202121:57 > 18. Okt 2021 23:02 0 komentarjev
Son
Son je zabil v sodnikovem dodatku. Foto: AP Photo/Jon Super

Nogometaši londonskega Tottenhama so na prvi tekmi novega poglavja v zgodovini Newcastla srakam takoj prizadejali prvi poraz. Na stadionu St. James' Park so slavili s 3:2.

Newcastle je ekspresno povedel. Že v drugi minuti je bil natančen Callum Wilson. Vseeno so Londončani še v prvem polčasu natresli tri zadetke v mrežo domačih. Natančni so bili Tanguy Ndombele, Harry Kane in Heung Min Son.

Vse vseeno ni bilo rožnato. Eden izmed gledalcev se je namreč pred koncem prvega polčasa zgrudil. To so hitro opazili prisotni in še pravočasno reagirali. Srečanje se je po premoru lahko nadaljevalo.

Za Tottenham ni bil miren niti zaključek tekme. Eric Dier je namreč ob enem izmed predložkov nesrečno posredoval in žogo poslal v lastno mrežo. Londončani so vseeno zdržali in se veselili novih treh točk. Newcastle bo moral na svojo zmago pod novimi lastniki še nekoliko počakati.