Koper razbil Beltince, Triglav z deveterico čez Brežice

Prva liga 14. Avg 201921:26 > 21:33
NZS

Začel se je 1. krog Pokala Slovenije. Najbolj vroče je bilo na obračunu med Triglavom in Brežicami. Prvoligaš je kljub dvema rdečima kartonoma zmagal z 2:1. V družbi Sportkluba ste lahko pospremili obračun med Koprom in Beltinci. Kozlički so slavili kar s 6:0.

Triglav je povedel že v 13. minuti, ko je po levi strani prodrl Tilen Mlakar in podal pred vrata, kjer je lastno mrežo zatresel Jaka Hervol. Po pol ure igre je po sijajnem predložku Mlakarja z glavo za 2:0 zadel Anis Jašaragić.

Vse skupaj se je zapletlo v drugem polčasu. Najprej je bil v 58. minuti po drugem rumenem kartonu izključen Mlakar, že v 63. minuti pa je zaostanek Brežic znižal David Božič. Do konca tekme je glavni sodnik Mihael Antić izključil še Žana Roglja, Brežicani pa kljub dvema igralcema več niso uspeli izenačiti.

V drugoligaškem obračunu med Koprom in Beltinci na Bonifiki so se gostitelji poigrali z nasprotnikom. Kozlički so po ligaški zmagi proti Gorici zdaj s kar 6:0 povozili žuto-plave. Z dvema goloma z bele točke se je izkazal Dare Vršič.