Firmino, Neymar, Coutinho … samo 1:1 proti Senegalu

Reprezentance 10. Okt 201915:47 > 15:54
Buda Mendes/Getty Images

Nogometaši Brazilije in Senegala so se na prijateljskem obračunu v Singapurju razšli z neodločenim rezultatom (1:1).

Brazilci so v vodstvo prišli po nekaj minutah igre. V osmi minuti je Gabriel Jesus lepo odigral z Robertom Firminom, ki se je nato znašel sam pred vratarjem Senegala in rutinirano zaključil za vodstvo z 1:0.

Do konca prvega polčasa resnejših priložnosti ni bilo pa čeprav bi morebiti Senegalci lahko imeli enajstmetrovko v 40. minuti potem, ko je eden izmed Brazilcev v svojem kazenskem prostoru igral z roko. Vendarle pa so Senegalci pet minut kasneje izkoristili strel z bele točke, potem ko je Marquinhos v kazenskem prostoru storil prekršek nad Manejem. Strelec je bil Famara Diedhiou.

V drugem polčasu prav tako resnejših priložnosti ni bilo. Pri obeh moštvih je bilo narejenih tudi več zamenjav. Tekme pri Braziliji niso končali Firmino, Coutinho in Alex Sandro.