Italija remizirala z BiH

Reprezentance 4. Sep 202022:05 > 22:18
Getty Images

V najmočnejši ligi Lige narodov sta bili v petek tekmi v skupini 1. Italija je v Firencah proti Bosni in Hercegovini igrala neodločeno, 1:1, Nizozemska pa je bila boljša od Poljske z 1:0.

V Firencah je imela Italija precej več posesti žoge in strelov proti golu, vendar je goste v vodstvo v 57. minuti povedel Edin Džeko, ki se je po kotu in odbiti žogi najbolje znašel na robu petmetrskega prostora.

Italija je do izenačenja prišla v 67. minuti, ko je z roba kazenskega prostora streljal Stefano Sensi, žoga pa se je od branilca Tonija Sunjića odbila mimo nemočnega vratarja Ibrahima Šehića v gol.

Nizozemska je bila v Amsterdamu boljša od Poljske, ki je igrala brez Roberta Lewandowskega. Edini zadetek na srečanju je v 61. minuti dosegel Steven Bergwijn.