Ronaldo presenetil z zanj neznačilno potezo (VIDEO)

Nogomet 18. Mar 202321:25 0 komentarjev
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo, preden je zabil izenačujoči gol. FOTO: Profimedia.

Cristiano Ronaldo je bil v Savdski Arabiji junak Al Nassra pri preobratu na prvenstveni tekmi proti Abhi. Najprej je po strelu s prostega strela zadel za izenačenje, potem pa se v zaključku tekme izkazal še s potezo, ki je pri portugalskem superzvezdniku ne vidimo pogosto.

Cristiano Ronaldo je prekinil strelski post v Savdski Arabiji, ki je trajal tri tekme, in v 78. minuti po prostem strelu dosegel nov, deveti prvenstveni gol v osmem nastopu. Takrat je izničil vodstvo Abhe, v zaključku tekme pa poskrbel za potezo, ki pri golov željnemu Portugalcu nismo vajeni.

Gol Cristiana Ronalda:

Al Nassr je imel namreč na voljo enajstmetrovko, kljub temu, da je bil na igrišču, pa je ni izvajal petkratni dobitnik zlate žoge, ampak Anderson Talisca in jo tudi spremenil v gol. Brazilec je s 14 goli sicer drugi najboljši strelec v ligi.

Al Nassr je v 21 tekmah zbral 49 točk in ima na drugem mestu točko zaostanka za vodilnim Al Ittihadom.

Al Adalh, pri katerem igra David Tijanić, je že v petek z 1:1 remiziral v gosteh pri Al Feihi. Nekdanji nogometaš kranjskega Triglava je odigral vseh 90 minut.