Saj ni res, pa je. Nova enajstmetrovka in nov gol Kurtića.

Nogomet 23. Jan 202218:46 > 18:58 0 komentarjev
Jasmin Kurtić še naprej navdušuje v dresu Paoka. FOTO: Guliverimages.

Paok je danes v grškem nogometnem prvenstvu prišel do šeste zmage v nizu, s 4:0 je v gosteh odpihnil Volos. Tudi tokrat je zadel, spet z enajstih metrov, slovenski reprezentant Jasmin Kurtić, ki je zdaj že pri 13 prvenstvenih golih v tej sezoni. Izkazal se je tudi z asistenco.

Paok nadaljuje z odlični igrami v grškem prvenstvu, v katerem je nanizal šest zmag. Pot do nove zmage je moštvu iz Soluna tudi danes utrl Jasmin Kurtić, ki je Paok v 21. minuti popeljal v vodstvo s 1:0. Zadel je z enajstih metrov, to pa je bila že njegova osma uspešno izvedena enajstmetrovka v tej sezoni.

33-letni slovenski vezist je v 29. minuti podal za vodstvo Paoka z 2:0, na igrišču pa ostal do 80. minute, ko je bil na semaforju že izpisan končni izid.

Današnja tekma v Volosu je predstavljala tudi obračun najboljših strelcev grške superlige, ki ga je dobil Kurtić. Ta je zdaj na vrhu lestvice strelcev s 13 goli, njegov najbližji zasledovalec na tej lestvici Tom van Weert iz Volosa pa ostaja pri enajstih.

Paok je na prvenstveni lestvici še vedno na drugem mestu, v 18 tekmah je zbral 37 točk, vodi pa Oylmpiakos, ki brani naslov. Prvaki iz Pireja so na 17 tekmah osvojili 43 točk.