Salzburg v 90. minuti ostal brez velike zmage nad Bavarci

Liga prvakov 16. Feb 202222:59 0 komentarjev

Salzburg je zaradi poškodbe na prvi tekmi osmine finala proti Bayernu ostal brez Benjamina Šeška, a bil kljub temu po golu Juniorja Adamuja na pragu velike zmage na domači zelenici. Možnosti Avstrijcev pred povratnim obračunom je močno zmanjšal Kingsley Coman, ki je za 1:1 zadel v 90. minuti. Oglejte si vrhunce dvoboja.

Salzburžani so se bavarskemu stroju odlično postavili po robu. Povedli so v 21. minuti, potem ko se je žoga po odličnem prodoru Karim Adeyemija dokopala do Juniorja Adamuja, 20-letni napadalec pa je lepo meril ob daljšo vratnico Svena Ulreicha.

V drugem polčasu je največjo priložnost za Bayern zapravil Leroy Sane, kmalu bi Nemci plačali kazen na drugi strani, a se je z obrambo izkazal gostujoči vratar po strelu Adeyemija. Ko se je že zdelo, da bodo Avstrijci zdržali, pa je udaril Kingley Coman.

Vrhunci obračuna Salzburg – Bayern (1:1):