Še en gol slovenskega reprezentanta, v polno tudi Lovrić

Nogomet 10. Apr 202222:39 > 22:45 0 komentarjev
Sandi Lovrić je prišel do tretjega prvenstvenega gola sezone. FOTO: Guliverimages.

Slovenski nogometni reprezentanti na delu v tujini so bili ta konec tedna zelo učinkoviti, kar je potrdil tudi Sandi Lovrić, ki je v prvi švicarski ligi zabil gol za Lugano. Ta je kljub temu doživel boleč poraz, doma je z 1:3 izgubil proti Sionu.

Miha Zajc, Benjamin Šeško, Jon Gorenc Stanković, Adam Gnezda Čerin … Slovenskim reprezentantom na delu v tujini, ki so ta konec tedna zadeli, se je priključil tudi Sandi Lovrić.

Lovrić je pri porazu proti Luganu z 1:3 v polno meril v 72. minuti, ko je znižal zaostanek svoje ekipe na 1:2. Igral je do 88. minute, v statistiko pa se je vpisal tudi z rumenim kartonom.

Žan Celar, ki je na zadnjih šestih tekmah za Lugano zabil šest golov, je igral vso tekmo, tokrat pa ni zadel.

Izgubil je tudi Zürich Blaža Kramerja, ki je z 0:1 klonil. Slovenski napadalec tokrat ni igral.

Zürich kljub porazu v prvenstvu še naprej prepričljivo vodi. Pred drugouvrščenim Baslom ima devet točk naskoka. Lugano je četrti, za prvim mestom zaostaja za 17 točk.