De Boer: Inter kaznovan zaradi neumnih napak

Serie A 3. Okt 201615:47 > 15:50
Gett Images/ Laurence Griffiths

Inter je v nedeljo zvečer na zadnji tekmi 7. kroga italijanske Serie A izgubil proti Romi z 2:1. Porazni začetki tekem so rak rana čete Franka de Boerja, saj so se letos Nerazzurri že osmič znašli v rezultatskem zaostanku.

Gostje iz Milana so se že po petih minutah znašli v zaostanku, ko je zabil napadalec Edin Džeko. Čeprav je Inter v nadaljevanju zaigral bolje in si prek Everja Banege četrt ure pred koncem tekme zagotovil izenačenje, je že štiri minute pozneje po nepotrebnem prekršu Stevana Jovetića Roma znova povedla s prostega strela. Alessandro Florenzi je našel Kostasa Manolasa, po strelu slednjega pa se je žoga v mrežo odbila od Maura Icardija.

De Boer je prepričan, da si njegova ekipa ni zaslužila poraza: “V prvem polčasu smo napravili preveč neumnih napak, sploh v dvobojih ena na ena z Mohamedom Salahom, ki je izjemno hiter. V drugem polčasu smo kontrolirali potek tekme, ampak bili kaznovani zaradi neumnega prekrška.”

De Boer ne dvomi, da bodo pri Interju zmagovali, če bodo uspešno odpravili napake. “Roma je pač odlična ekipa, ki nas je znala kaznovati.”