Serie A: Genoa izgubila na Sardiniji

Serie A 20. Sep 201923:53 > 23:54
Enrico Locci/Getty Images

V petek je bil na sporedu prvi dvoboj 4. kroga italijanske Serie A, Cagliari je bil na svoji "Areni Sardnija" boljši od Genoe s 3:1 (0:0).

Cagliari je do vodstva v 46. minuti prišel preko Argentinca Giovannia Simeoneja, po zadetku Christiana Kouamé v 83. minuti za izenačenje pa je vse kazalo na to, da se bosta ekipi razšli brez zmagovalca. V 85. minuti je nato v obrambi slabo reagiral Christian Zapata, ki je podajo v kazenski prostor preusmeril v svojo mrežo – Cagliari je povedel 2:1. Dve minuti kasneje je Brazilec Joao Pedro postavil končnih 3:1.

Cagliari je zmagal drugič zapored in ima na svojem računu iz prvih štirih krogov zdaj 6 točk. Genoa ostaja pri štirih točkah, izgubila je drugič zapovrstjo. V naslednjem krogu Cagliari gostuje na San Paolu pri Napoliju, Genoa pa doma gosti Bologno.