Tijanić je z novim golom odločil zmagovalca

Nogomet 19. Jan 202217:11 > 17:12 0 komentarjev
David Tijanić v dresu slovenske reprezentance.

Slovenski nogometaš David Tijanić je v prvi turški ligi dosegel nov gol in prinesel zmago Gotzepeju nad Sivassporjem z 2:1.

David Tijanić, ki je oktobra lani na prijateljski tekmi proti San Marinu dočakal reprezentančni debi, od takrat naprej pa pod vodstvom Matjaža Keka ni več igral, je bil mož odločitve na današnji tekmi 22. kroga turške superlige med Gotzepejem in Sivassporjem.

V 80. minuti – 17 minut za tem, ko je prišel na igrišče – je zadel za zmago Gotzepeja z 2:1.

Tijanić je v tej sezoni zdaj pri štirih zadetkih v prvi turški ligi, v katero je lani poleti prišel s Poljske.

Gotzepe je trenutno na 15. mestu prvenstvene lestvice, na kateri je 20 klubov, z današnjimi tremi točkami pa se je oddaljil od mest, ki po koncu sezone vodijo v drugo ligo.