Tim Matavž je na Cipru zadel še drugič

Nogomet 4. Apr 202217:58 0 komentarjev
Tim Matavž je na Cipru zabil svoj drugi gol.

Tim Matavž je danes zadel pri zmagi Omonie Nikozije nad ekipo PAEEK s 4:2. To je bil njegov drugi gol, odkar je pred mesecem in pol iz Turčije prišel na Ciper.

Tim Matavž je zadel v 26. minuti, ko je Omonio popeljal v vodstvo z 1:0. Na igrišču je bil do 61. minute. Ko je odšel na klop, je bil na semaforju izid 2:1.

Nekdanji slovenski reprezentant, ki je pri 33 letih nov izziv našel na Cipru, je prišel do drugega gola za Omonio, h kateri je konec februarja prišel iz turške druge lige, v kateri je bil pol leta član Bursasporja. Za Omonio je do zdaj odigral šest tekem.

Matavž, ki je za Slovenijo v 39 nastopih dosegel 11 golov, je v dresu slovenske reprezentance nazadnje igral novembra 2020, ko je odigral polčas na prijateljski tekmi proti Azerbajdžanu v Ljubljani (0:0).