Spored dogajanja na OI v Tokiu

Ostalo OI 22. Jul. 202117:38
Delite:
V Tokiu je vse pripravljeno za uradni začetek iger. Foto: Guliverimage

Spremljajte olimpijske igre 2020 v Tokiu. Za vas smo pripravili spored celotnega dogajanja v deželi vzhajajočega sonca, ki se je z nekaterimi tekmami začelo še pred uradnim odprtjem iger, ki bo v petek, 23. julija, ob 13. uri po slovenskem času. V oklepajih so zapisani nastopi Slovencev.

Sreda, 21. julij

PREDTEKMOVANJA

Nogomet, ženske:

– skupina E, 1. krog: 09.30 Velika Britanija – Čile, 12.30 Japonska – Kanada

– skupina F, 1. krog: 09.30 Kitajska – Brazilija, 12.30 Zambija – Nizozemska

– skupina G, 1. krog: 09.30 Švedska – ZDA 12.30, Avstralija – Nova Zelandija

Softball:

02.00 Avstralija – Japonska

04.30 Italija – ZDA

07.00 Mehika – Kanada


Četrtek, 22. julij

PREDTEKMOVANJA

Nogomet, moški:

– skupina A, 1. krog: 10.00 Mehika – Francija, 13.00 Japonska – JAR

– skupina B, 1. krog: 10.00 Nova Zelandija – Južna Koreja, 13.00 Honduras – Romunija

– skupina C, 1. krog: 09.30 Egipt – Španija 12.30, Argentina – Avstralija

– skupina D, 1. krog: 10.30 Slonokoščena obala – Savdska Arabija, 13.30 Brazilija – Nemčija

Softball:

02.00 ZDA – Kanada

04.30 Mehika – Japonska

07.00 Italija – Avstralija


Petek, 23. julij

13.00 slavnostno odprtje iger

PREDTEKMOVANJA

Veslanje:

01.30 enojec, moški, kvalifikacije

02.30 enojec, ženske, kvalifikacije

03.30 dvojni dvojec, moški, kvalifikacije

04.00 dvojni dvojec, ženske, kvalifikacije

04.30 dvojni četverec, moški, kvalifikacije

04.50 dvojni četverec, ženske, kvalifikacije

Lokostrelstvo:

02.00: posamično, ženske, kvalifikacije

06.00: posamično, moški, kvalifikacije (Žiga Ravnikar)


Sobota, 24. julij

KONČNE ODLOČITVE (11):

Kolesarstvo:

04.00 Tokio – Oyama (234 km), moški, cestna dirka (Tadej Pogačar, Primož Roglič, Jan Polanc, Jan Tratnik)

Sabljanje:

02.00 sablja posamično, ženske, 1. krog

02.30 meč posamično, moški, 1. krog

02.55 sablja posamično, ženske, 2. krog

04.55 meč posamično, moški, 2. krog

06.35 sablja posamično, ženske, osmina finala

07.35 meč posamično, moški, osmina finala

08.25 sablja posamično, ženske, četrtfinale

08.55 meč posamično, moški, četrtfinale

11.00 sablja posamično, ženske, polfinale

12.00 meč posamično, moški, polfinale

12.50 sablja posamično, ženske, tekma za 3. mesto

13.20 meč posamično, moški, tekma za 3. mesto

13.45 sablja posamično, ženske, finale

14.15 meč posamično, moški, finale

Strelstvo:

01.30 zračna puška 10 m, ženske, kvalifikacije (Živa Dvoršak)

03.45 zračna puška 10 m, ženske, finale

06.00 zračna pištola 10 m, moški, kvalifikacije

08.30 zračna pištola 10 m, moški, finale

Dviganje uteži:

02.20 do 49 kg, ženske

Judo:

04.00 do 48 kg, ženske, 1. krog (Maruša Štangar); do 60 kg, moški, 1. krog

10.00 do 48 kg, ženske, polfinale; do 60 kg, moški, polfinale

11.10 do 48 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale; do 60 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale

Lokostrelstvo:

02.30 ekipno, mešani pari, osmina finala

07.15 ekipno, mešani pari, četrtfinale

08.31 ekipno, mešani pari, polfinale

09.25 ekipno, mešani pari, tekma za 3. mesto

09.45 ekipno, mešani pari, finale

Taekwondo:

03.00 do 49 kg, ženske, kvalifikacije

03.14 do 49 kg, ženske, osmina finala

03.28 do 58 kg, moški, osmina finala

07.00 do 49 kg, ženske, četrtfinale

07.15 do 58 kg, moški, četrtfinale

09.00 do 49 kg, ženske, polfinale

09.15 do 58 kg, moški, polfinale

12.00 do 49 kg, ženske, repasaž

12.15 do 58 kg, moški, repasaž

13.30 do 49 kg, ženske, borbi za 3. mesto

13.45 do 58 kg, moški, borbi za 3. mesto

14.30 do 49 kg, ženske, finale

14.45 do 58 kg, moški, finale

PREDTEKMOVANJA:

Tenis:

04.00 dvojice, ženske, 1. krog; dvojice, moški, 1. krog; posamično, ženske, 1. krog; posamično, moški, 1. krog

Plavanje:

12.00 100 m prsno, moški, kvalifikacije; 100 m delfin, ženske, kvalifikacije; 400 m prosto, moški, kvalifikacije (Martin Bau); 400 m mešano, moški, kvalifikacije; 400 m mešano, ženske, kvalifikacije (Katja Fain); 4 x 100 m prosto, ženske, kvalifikacije

Veslanje:

01.30 enojec, ženske, repasaž

02.00 enojec, moški, repasaž

02.30 dvojni dvojec, repasaž

02.40 dvojni dvojec, moški, repasaž

02.50 dvojec brez krmarja, ženske, kvalifikacije

03.20 dvojec brez krmarja, moški, kvalifikacije

03.50 lahki dvojni dvojec, kvalifikacije

04.20 lahki dvojni dvojec, moški, kvalifikacije

04.50 četverec brez krmarja, ženske, kvalifikacije

05.10 četverec brez krmarja, moški, kvalifikacije

Konjeništvo:

10.00 dresura, posamično in ekipno, grand prix

Namizni tenis:

02.00 posamično, ženske in moški, predkrog

04.15 mešane dvojice, osmina finala

07.15 posamično, ženske, 1. krog; posamično, moški, 1. krog (Darko Jorgić, Bojan Tokić)

Gimnastika – športna:

03.00 mnogoboj, moški, kvalifikacije; ekipno, moški, kvalifikacije; parter, moški, kvalifikacije; konj z ročaji, moški, kvalifikacije; krogi, moški, kvalifikacije; preskok, moški, kvalifikacije; bradlja, moški, kvalifikacije; drog, moški, kvalifikacije

Dviganje uteži:

02.20 do 49 kg, ženske

Boks:

04.00 peresna kategorija, ženske, 1. krog

04.30 velterska kategorija, moški, 1. krog

05.36 poltežka kategorija, moški, 1. krog

06.24 težka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:

02.00 dvojice, moški; dvojice, ženske; posamično, moški; posamično, ženske

Judo:

04.00 do 60 kg, moški, 1. krog; do 48 kg, ženske, 1. krog (Maruša Štangar)

10.00 do 60 kg, moški, polfinale; do 48 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:

02.30 ekipno, mešani pari, osmina finala

07.15 ekipno, mešani pari, četrtfinale

08.31 ekipno, mešani pari, polfinale

Taekwondo:

03.00 do 49 kg, ženske, osmina finala

03.15 do 58 kg, moški, osmina finala

07.00 do 49 kg, ženske, četrtfinale

07.15 do 58 kg, moški, četrtfinale

09.00 do 49 kg, ženske, polfinale

09.15 do 58 kg, moški, polfinale

12.00 do 49 kg, ženske, repasaž

12.15 do 58 kg, moški, repasaž

Nogomet, ženske:

– skupina E, 2. krog: 09.30 Čile – Kanada, 12.30 Japonska – Velika Britanija

– skupina F, 2. krog: 09.30 Kitajska – Zambija, 12.30 Nizozemska – Brazilija

– skupina G, 2. krog: 09.30 Švedska – Avstralija, 12.30 Nova Zelandija – ZDA

Odbojka, moški:

– skupina A, 1. krog: 02.00 Italija – Kanada, 09.25 Japonska – Venezuela, 12.40 Poljska – Iran

– skupina B, 1. krog: 04.05 Brazilija – Tunizija, 07.20 ROK – Argentina 14.45, ZDA – Francija

Hokej na travi, ženske:

– skupina A, 1. krog: 13.45 Nizozemska – Indija, 14.15 Irska – JAR

Hokej na travi, moški:

– skupina A, 1. krog: 02.30 Japonska – Avstralija, 03.00 Nova Zelandija – Indija, 05.15 Argentina – Španija

– skupina B, 1. krog: 04.45 Nizozemska – Belgija, 11.30 Velika Britanija – JAR 12.00, Kanada – Nemčija

Rokomet, moški:

– skupina A, 1. krog: 02.00 Nemčija – Španija, Francija – Argentina, Norveška – Brazilija

– skupina B, 1. krog: 02.00 Danska – Japonska, Portugalska – Egipt, Švedska – Bahrajn

Odbojka na mivki:

02.00 moški, skupina A-F, ženske – skupina A-F

Košarka 3×3:

03.15 moški in ženske

Vaterpolo, ženske:

– skupina A, 1. krog: 08.30 Kanada – Avstralija, 11.20 JAR – Španija

– skupina B, 1. krog: 07.00 Japonska – ZDA 12.50 Kitajska – ROK

Softball:

03.00 Avstralija – Kanada

05.30 ZDA – Mehika

13.00 Japonska – Italija


Nedelja, 25. julij

KONČNE ODLOČITVE (18):

Plavanje:

03.30 400 m mešano, moški, finale

03.52 400 m prosto, moški, finale

04.12 400 m mešano, ženske, finale

04.45 4 x 100 m prosto, ženske, finale

Skoki v vodo:

08.00 sinhroni skoki 3 m, ženske

Kolesarstvo:

06.00 Tokio – Oyama (137 km), ženske, cestna dirka (Eugenia Bujak)

Sabljanje:

12.55 floret posamično, ženske, tekma za 3. mesto

13.27 sablja posamično, moški, tekma za 3. mesto

13.55 floret posamično, ženske, finale

14.28 sablja posamično, moški, finale

Strelstvo:

04.15 zračna zračna pištola 10 m, ženske, finale

08.30 zračna puška 10 m, moški, finale

Dviganje uteži:

04.50 do 61 kg, moški; do 67 kg, moški

Judo:

11.10 do 66 kg, moški, borbi za 3. mesto; do 66 kg, moški, finale; do 52 kg, ženske, borbi za 3. mesto; do 52 kg, ženske, finale

Lokostrelstvo:

09.15 ekipno, ženske, tekma za 3. mesto

09.40 ekipno, ženske, finale

Taekwondo:

13.30 do 57 kg, ženske, borbi za 3. mesto

13.45 do 68 kg, moški, borbi za 3. mesto

14.30 do 57 kg, ženske, finale

14.45 do 68 kg, moški, finale

Rolkanje:

05.25 ulično, moški, finale

PREDTEKMOVANJA:

Plavanje:

03.40 100 m delfin, ženske, polfinale

04.33 100 m prsno, moški, polfinale

12.00 100 m prsno, ženske, kvalifikacije; 100 m hrbtno, moški, kvalifikacije; 100 m hrbtno, ženske, kvalifikacije; 200 m prosto, moški, kvalifikacije; 400 m prosto, ženske, kvalifikacije; 4 x 100 m prosto, moški, kvalifikacije

Veslanje:

01.30 enojec, moški, polfinale E/F

02.20 enojec, ženske, polfinale E/F; dvojec brez krmarja, ženske, repasaž

02.40 dvojec brez krmarja, moški, repasaž

02.50 lahki dvojni dvojec, ženske, repasaž

03.00 lahki dvojni dvojec, moški, repasaž; osmerec, moški, kvalifikacije

03.20 osmerec, ženske, kvalifikacije

03.40 dvojni četverec, moški, repasaž

03.50 dvojni četverec, ženske, repasaž

Kajak/kanu slalom:

06.00 C-1, moški, kvalifikacije (Benjamin Savšek); K-1, ženske, kvalifikacije (Eva Terčelj)

Konjeništvo:

10.00 dresura, posamično in ekipno, grand prix

Sabljanje:

02.00 floret posamično, ženske, 1. krog

02.30 sablja posamično, moški, 1. krog

02.55 floret posamično, ženske, 2. krog; floret posamično, ženske, osmina finala

04.55 sablja posamično, moški, 2. krog

06.25 floret posamično, ženske, četrtfinale

07.35 sablja posamično, moški, osmina finala

08.55 sablja posamično, moški, četrtfinale

11.00 floret posamično, ženske, polfinale

12.03 sablja posamično, moški, polfinale

Strelstvo:

02.00 zračna pištola 10 m, ženske, kvalifikacije; skeet, ženske, kvalifikacije

02.30 skeet, moški, kvalifikacije

06.00 zračna puška 10 m, moški, kvalifikacije

Jadranje:

05.00 laser, moški, 1. in 2. regata (Žan Luka Zelko); laser radial, ženske, 1. in 2. regata RS:X; moški, 1., 2. in 3. regata RS:X; ženske, 1., 2. in 3. regata

Namizni tenis:

03.00 mešane dvojice, četrtfinale

07.00 posamično, ženske, 2. krog; posamično, moški, 2. krog

13.00 mešane ekipe, polfinale

Gimnastika – športna:

02.30 mnogoboj, ženske, kvalifikacije; ekipno, ženske, kvalifikacije; preskok, ženske, kvalifikacije; dvovišinska bradlja, ženske, kvalifikacije; gred, ženske, kvalifikacije; parter, ženske, kvalifikacije

Dviganje uteži:

04.50 do 61 kg, moški

04.50 do 67 kg, moški

Boks:

04.00 mušja kategorija, ženske, 1. krog

05.18 velterska kategorija, ženske, 1. krog

05.36 srednja kategorija, moški, 1. krog

06.39 super težka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:

03.00 dvojice, moški dvojice, ženske posamično, moški posamično, ženske

Judo:

04.00 do 66 kg, moški, 1. krog (Adrian Gomboc) do 52 kg; ženske, 1. krog

10.00 do 66 kg, moški, polfinale; do 52 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:

02.30 ekipno, ženske, osmina finala

06.45 ekipno, ženske, četrtfinale

08.17 ekipno, ženske, polfinale

Taekwondo:

03.00 do 57 kg, ženske, osmina finala

03.15 do 68 kg, moški, osmina finala

07.00 do 57 kg, četrtfinale

07.15 do 68 kg, četrtfinale

09.00 do 57 kg, polfinale

09.15 do 68 kg, polfinale

12.00 do 57 kg, repasaž

12.15 do 68 kg, repasaž

Rolkanje:

02.00 ulično, kvalifikacije

Deskanje na valovih:

00.00 kratka deska, ženske in moški, kvalifikacije

06.40 kratka deska, ženske in moški, repasaž

Nogomet, moški:

– skupina A, 2. krog: 10.00 Francija – JAR, 13.00 Japonska – Mehika

– skupina B, 2. krog: 10.00 Nova Zelandija – Honduras, 13.00 Romunija – Južna Koreja

– skupina C, 2. krog: 09.30 Egipt – Argentina 12.30, Avstralija – Španija

– skupina D, 2. krog: 10.30 Brazilija – Slonokoščena obala, 13.30 Savdska Arabija – Nemčija

Rokomet:

– skupina A, 1. krog: 02.00 Črna gora – Angola, Nizozemska – Japonska, Norveška – Južna Koreja

– skupina B, 1. krog: 02.00 ROK – Brazilija, Španija – Švedska, Madžarska – Francija

Košarka 3×3:

03.15 ženske in moški

Košarka, moški:

– skupina A, 1. krog: 03.00 Iran – Češka, 14.00 Francija – ZDA

– skupina B, 1. krog: 06.40 Nemčija – Italija, 10.20 Avstralija – Nigerija

Odbojka na mivki:

02.00 moški in ženske

Odbojka, ženske:

– skupina A, 1. krog: 07.20 Srbija – Dominikanska republika, 12.40 Japonska – Kenija 14.45, Brazilija – Južna Koreja

– skupina B, 1. krog: 02.00 ROK – Italija, 04.05 ZDA – Argentina, 09.25 Kitajska – Turčija

Hokej na travi, ženske:

– skupina A, 1. krog: 02.30 Velika Britanija – Nemčija

– skupina B, 1. krog: 03.00 Avstralija – Španija, 04.45 Japonska – Kitajska, 05.15 Nova Zelandija – Argentina

Hokej na travi, moški:

– skupina A, 2. krog: 11.30 Indija – Avstralija, 12.00 Japonska – Argentina, 13.45 Španija – Nova Zelandija

– skupina B, 2. krog: 14.15 JAR – Nizozemska

Vaterpolo, moški:

– skupina A, 1. krog: 03.00 JAR – Italija, 04.30 Madžarska – Grčija, 07.00 ZDA – Japonska

– skupina B, 1. krog: 08.30 Avstralija – Črna gora, 11.20 Srbija – Španija, 12.50 Hrvaška – Kazahstan

Softball:

03.00 Avstralija – ZDA

05.30 Kanada – Japonska

13.00 Italija – Mehika


Ponedeljek, 26. julij

KONČNE ODLOČITVE (21):

Plavanje:

03.30 100 m delfin, ženske, finale

04.12 100 m prsno, moški, finale

04.20 400 m prosto, ženske, finale

05.05 4 x 100 m prosto, moški, finale

Skoki v vodo:

08.00 sinhroni skoki 10 m, moški

Kolesarstvo:

08.00 gorsko kolesarstvo, olimpijski kros, moški

Kajak/kanu slalom:

08.45 C-1, moški, finale

Triatlon:

23.30 (nedelja), moški

Sabljanje:

12.55 meč posamično, ženske, tekma za 3. mesto

13.22 floret posamično, moški, tekma za 3. mesto

13.55 meč posamično, ženske, finale

14.23 floret posamično, moški, finale

Strelstvo:

07.50 skeet, ženske, tekma za 3. mesto in finale

08.50 skeet, moški, tekma za 3. mesto in finale

Namizni tenis:

13.00 mešane dvojice, tekma za 3. mesto

14.00 mešane dvojice, finale

Gimnastika – športna:

12.00 ekipno, moški, finale

Dviganje uteži:

06.50 do 55 kg, ženske

Judo:

11.10 do 73 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale; do 57 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Lokostrelstvo:

09.15 ekipno, moški, tekma za 3. mesto

09.40 ekipno, moški, finale

Taekwondo:

13.30 do 67 kg, ženske, borbi za 3. mesto

13.45 do 80 kg, moški, borbi za 3. mesto

14.30 do 67 kg, ženske, finale

14.45 do 80 kg, moški, finale

Rolkanje:

05.30 ulično, ženske, finale

PREDTEKMOVANJA:

Tenis:

04.00 dvojice, ženske, osmina finala; dvojice, moški, osmina finala; posamično, ženske, 2. krog; posamično, moški, 2. krog

Plavanje:

03.37 200 m prosto, moški, polfinale

03.50 100 m prsno, ženske, polfinale

04.31 100 m hrbtno, moški, polfinale

04.53 100 m hrbtno, ženske, polfinale

12.00 1500 m prosto, ženske, kvalifikacije (Katja Fain); 200 m prosto, ženske, kvalifikacije (Janja Šegel); 200 m mešano, ženske, kvalifikacije; 200 m delfin, moški, kvalifikacije

Veslanje:

02.00 enojec, ženske, četrtfinale

02.40 enojec, moški, četrtfinale

03.20 dvojni dvojec, ženske, polfinale

03.40 dvojni dvojec, moški, polfinale

04.00 četverec brez krmarja, ženske, repasaž

04.10 četverec brez krmarja, moški, repasaž

Kajak/kanu slalom:

07.00 C-1, moški, polfinale

Sabljanje:

02.00 meč posamično, ženske, 1. krog

02.25 floret posamično, moški, 1. krog

02.55 meč posamično, ženske, 2. krog

04.35 floret posamično, moški, 2. krog

06.35 meč posamično, ženske, osmina finala

07.25 floret posamično, moški, osmina finala

08.25 meč posamično, ženske, četrtfinale

08.50 floret posamično, moški, četrtfinale

11.00 meč posamično, ženske, polfinale

11.53 floret posamično, moški, polfinale

Strelstvo:

02.00 skeet, ženske, kvalifikacije

03.00 skeet, moški, kvalifikacije

07.50 skeet, ženske, polfinale

08.50 skeet, moški, polfinale

Jadranje:

05.00 laser, moški, 3. in 4. regata (Žan Luka Zelko); laser radial, ženske, 3. in 4. regata; RS:X, moški, 4., 5. in 6. regata; RS:X, ženske, 4., 5. in 6. regata

Namizni tenis:

07.30 posamično, ženske, 3. krog; posamično, moški, 3. krog

Dviganje uteži:

06.50 do 55 kg, ženske

Boks:

04.00 peresna kategorija, ženske, osmina finala

05.03 peresna kategorija, moški, 1. krog

06.39 velterska kategorija, moški, osmina finala

Badminton:

03.00 dvojice, moški in ženske posamično, moški in ženske

Judo:

04.00 do 73 kg, moški, 1. krog; do 57 kg, ženske, 1. krog (Kaja Kajzer)

10.00 do 73 kg, moški, polfinale; do 57 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:

02.30 ekipno, moški, osmina finala

06.45 ekipno, moški, četrtfinale

08.17 ekipno, moški, polfinale

Taekwondo:

03.00 do 67 kg, ženske, osmina finala

03.15 do 80 kg, moški, osmina finala

07.00 do 67 kg, ženske, četrtfinale

07.15 do 80 kg, moški, četrtfinale

09.00 do 67 kg, ženske, polfinale

09.15 do 80 kg, moški, polfinale

12.00 do 67 kg, ženske, repasaž

12.15 do 80 kg, moški, repasaž

Rolkanje:

02.00 ulično, ženske, kvalifikacije

Deskanje na valovih:

04.48 kratka deska, ženske, osmina finala; kratka deska, moški, osmina finala

Rokomet:

– skupina A, 2. krog: 02.00 Argentina – Nemčija, Brazilija – Francija, Španija – Norveška

– skupina B, 2. krog: 02.00 Bahrajn – Portugalska, Japonska – Švedska, Egipt – Danska

Košarka 3×3:

03.15 moški in ženske

Košarka, ženske:

– skupina A, 1. krog: 03.00 Južna Koreja – Španija, 10.20 Srbija – Kanada

Košarka, moški: 

– skupina C, 1. krog: 06.40 Argentina – Slovenija, 14.00 Japonska – Španija

Odbojka na mivki:

– moški in ženske: 02.00 skupina A-F

Odbojka, moški:

– skupina A, 2. krog: 02.00 Iran – Venezuela, 07.20 Poljska – Italija, 12.40 Japonska – Kanada

– skupina B, 2. krog: 04.05 ZDA – ROK, 09.25 Francija – Tunizija 14.45 Brazilija – Argentina

Hokej na travi, ženske:

– skupina A, 2. krog: 03.00 Nizozemska – Irska, 11.30 JAR – Velika Britanija, 14.15 Nemčija – Indija

– skupina B, 2. krog: 05.15 Avstralija – Kitajska, 12.00 Argentina – Španija, 13.45 Japonska – Nova Zelandija

Hokej na travi, moški:

– skupina B, 2. krog: 02.30 Nemčija – Belgija, 04.45 Velika Britanija – Kanada

Vaterpolo, ženske:

– skupina A, 2. krog: 11.20 Avstralija – Nizozemska, 12.50 Španija – Kanada

– skupina B, 2. krog: 07.00 ZDA – Kitajska, 08.30 ROK – Madžarska

Softball:

03.00 Japonska – ZDA

05.30 Kanada – Italija

13.00 Mehika – Avstralija

Ragbi:

02.00 moški, 1. krog, skupina A, B in C


Torek, 27. julij

KONČNE ODLOČITVE (22):

Triatlon: 

23.30 (ponedeljek), ženske

Plavanje:

03.43 200 m prosto, moški, finale

03.51 100 m hrbtno, ženske, finale

03.59 100 m hrbtno, moški, finale

04.17 100 m prsno, ženske, finale

Skoki v vodo:

08.00 sinhroni skoki, stolp, 10 m, ženske

Kolesarstvo:

08.00 gorsko kolesarstvo, olimpijski kros, ženske (Tanja Žakelj)

Veslanje

02.58 dvojni četverec, moški, finale

03.10 dvojni četverec, ženske, finale

Kajak/kanu slalom

09.15 K-1, ženske, finale

Konjeništvo

10.00 dresura, ekipno, finale

Sabljanje

11.30 sablja, ekipno, ženske, za 3. mesto

12.30 sablja ekipno, ženske, finale

Strelstvo:

04.00 zračna pištola 10 m, mešani pari, finale

08.15 zračna puška 10 m, mešani pari, finale

Gimnastika – športna:

12.45 ekipno, finale

Dviganje uteži:

04.50 do 59 kg, ženske; do 64 kg, ženske

Judo:

10.00 do 81 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale; do 63 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Taekwondo:

13.30 nad 67 kg, ženske, borbi za 3. mesto

13.45 nad 80 kg, moški, borbi za 3. mesto

14.30 nad 67 kg, ženske, finale

14.45 nad 80 kg, moški, finale

Softball

06.00 tekma za 3. mesto

13.00 finale

PREDTEKMOVANJA:

Tenis: 

04.00 dvojice, ženske, četrtfinale; dvojice, moški, četrtfinale; posamično, ženske, osmina finala

Plavanje:

03.30 200 m prosto, ženske, polfinale

04.35 200 m delfin, moški, polfinale

04.58 200 m mešano, ženske, polfinale

12.02 100 m prosto, moški, kvalifikacije

12.28 200 m delfin, ženske, kvalifikacije

12.50 200 m prsno, moški, kvalifikacije

13.17 4 x 200 m prosto, moški, kvalifikacije

13.37 800 m prosto, moški, kvalifikacije (Martin Bau)

Veslanje:

01.30 enojec, moški, polfinale C/D

01.50 enojec, ženske, polfinale C/D

02.10 lahki dvojni dvojec, moški, finale C

02.22 lahki dvojni dvojec, ženske, finale C

02.34 dvojni četverec, moški, finale B

02.46 dvojni četverec, ženske, finale B

03.30 dvojec brez krmarja, moški, polfinale

03.58 dvojec brez krmarja, ženske, polfinale

04.18 dvojni dvojec, moški, polfinale

04.38 dvojni dvojec, ženske, polfinale

Kajak/kanu slalom:

07.00 K-1, ženske, polfinale

Sabljanje:

04.25 sablja ekipno, ženske, četrtfinale

05.45 sablja ekipno, ženske, za razvrstitev od 5. do 8. mesta

06.40 sablja ekipno, ženske, polfinale

07.30 sablja ekipno, ženske, tekma za 7. in 5. mesto

Strelstvo:

02.00 zračna pištola 10 m, mešani pari, kvalifikacije

06.15 zračna puška 10 m, mešani pari, kvalifikacije

Jadranje:

05.05 laser, moški, 5. in 6. regata (Žan Luka Zelko); laser radial, ženske, 5. in 6. regata; 49er, moški, 1., 2. in 3. regata; 49er FX, ženske, 1., 2. in 3. regata; razred finn, moški, 1. in 2. regata

Namizni tenis:

03.00 posamično, ženske, 3. krog; posamično, moški, 3. krog

09.30 posamično, ženske, osmina finala; posamično, moški, osmina finala

Dviganje uteži:

04.50 do 59 kg, ženske; do 64 kg, ženske

Boks:

04.00 velterska kategorija, moški, osmina finala

05.03 težka kategorija, moški, osmina finala

06.06 lahka kategorija, ženske, 1/16 finala

06.39 velterska kategorija, ženske, osmina finala

Badminton:

03.00 dvojice, moški dvojice, ženske posamično, moški posamično, ženske dvojice

Judo:

04.00 do 81 kg, moški, 1. krog; do 63 kg, ženske, 1. krog (Tina Trstenjak)

10.00 do 81 kg, moški, polfinale; do 63 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:

02.30 posamično, moški, 1. krog

02.56 posamično, ženske, 1. krog

03.22 posamično, moški, 2. krog

03.35 posamično, ženske, 2. krog

Taekwondo:

03.00 nad 67 kg, ženske, osmina finala

03.15 nad 80 kg, moški, osmina finala (Ivan Trajković)

07.00 nad 67 kg, ženske, četrtfinale

07.15 nad 80 kg, moški, četrtfinale

09.00 nad 67 kg, ženske, polfinale

09.15 nad 80 kg, moški, polfinale

12.00 nad 67 kg, ženske, repasaž

12.15 nad 80 kg, moški, repasaž

Deskanje na valovih:

00.00 kratka deska, četrtfinale

04.48 kratka deska, polfinale

Nogomet – ženske:

– skupina E, 3. krog: 13.00 Čile – Japonska, 13.00 Kanada – Velika Britanija

– skupina F, 3. krog: 13.30 Brazilija – Zambija, 13.30 Nizozemska – Kitajska

– skupina G, 3. krog: 10.00 Nova Zelandija – Švedska, 10.00 ZDA – Avstralija

Rokomet – ženske:

– skupina A, 2. krog: 02.00 Japonska – Črna gora, 09.15 Južna Koreja – Nizozemska, 12.30 Angola – Norveška

– skupina B, 2. krog: 04.00 Brazilija – Madžarska, 07.15 Švedska – ROK, 14.30 Francija – Španija

Košarka 3×3:

06.30 ženske in moški

13.30 četrtfinale, ženske

14.00 četrtfinale, moški

Odbojka na mivki:

02.00 moški in ženske

Odbojka – ženske:

– skupina A, 2. krog: 07.20 Japonska – Srbija, 12.40 Brazilija – Dominikanska republika, 14.45 Južna Koreja – Kenija

– skupina B, 2. krog: 02.00 ROK – Argentina, 04.05 Kitajska – ZDA, 09.25 Italija – Turčija

Hokej na travi – moški:

– skupina A, 3. krog: 02.30 Argentina – Avstralija, 03.00 Indija – Španija, 04.45 Japonska – Nova Zelandija

– skupina B, 3. krog: 05.15 Nemčija – Velika Britanija, 11.30 Belgija – JAR, 13.45 Nizozemska – Kanada

Vaterpolo – moški:

– skupina A, 2. krog: 03.00 JAR – ZDA, 08.30 Italija – Grčija, 11.20 Japonska – Madžarska

– skupina B, 2. krog: 04.30 Črna gora – Španija, 07.00 Kazahstan – Srbija, 12.50 Avstralija – Hrvaška

Ragbi – moški:

– skupine A, B in C: 02.00 3. krog

09.30 za razvrstitev od 9. – 12. mesta

10.30 četrtfinale


Sreda, 28. julij

KONČNE ODLOČITVE (23): 

Plavanje:

03.41 200 m prosto, ženske, finale

03.49 200 m delfin, moški, finale

04.45 200 m mešano, ženske, finale

04.54 1500 m prosto, ženske, finale

05.26 4 x 200 m prosto, moški, finale

Skoki v vodo:

08.00 sinhroni skoki, 3 m, moški

Kolesarstvo:

04.30 Oyama (22,10 km), ženske, posamični kronometer

07.00 Oyama (44,20 km), moški, posamični kronometer (Primož Roglič)

Veslanje:

02.18 dvojni dvojec, ženske, finale

02.30 dvojni dvojec, moški, finale

02.50 četverec brez krmarja, ženske, finale

03.10 četverec brez krmarja, moški, finale

Konjeništvo:

10.30 dresura, posamično, finale

Sabljanje:

11.30 meč, ekipno moški, tekma za 3. mesto

12.30 meč, ekipno moški, finale

Košarka 3×3:

13.45 tekma za 3. mesto, ženske

14.15 tekma za 3. mesto, ženske

14.55 finale, ženske

15.25 finale, moški

Gimnastika – športna:

12.15 mnogoboj, moški, finale

Dviganje uteži:

12.50 do 73 kg, moški

Judo:

10.00 do 90 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale; do 70 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Deskanje na valovih – ženske:

01.00 kratka deska, dvoboj za 3. mesto

02.30 kratka deska, finale

Deskanje na valovih – moški: 

01.45 kratka deska, dvoboj za 3. mesto

03.15 kratka deska, finale

Ragbi – moški:

10.30 tekma za 3. mesto

11.00 finale

PREDTEKMOVANJA: 

Tenis:

04.00 dvojice, moški, polfinale; posamično ženske, četrtfinale; posamično moški, osmina finala; mešane dvojice, osmina finala

Plavanje:

03.30 100 m prosto, moški, polfinale

03.57 200 m delfin, ženske, polfinale

04.21 200 m prsno, moški, polfinale

12.00 100 m prosto, ženske, kvalifikacije (Janja Šegel)

12.25 200 m hrbtno, moški, kvalifikacije

12.52 200 m prsno, ženske, kvalifikacije

13.15 200 m mešano, moški, kvalifikacije

13.34 4 x 200 m prosto, ženske, kvalifikacije

Veslanje:

01.30 dvojni dvojec, ženske, finale B

01.42 dvojni dvojec, moški, finale B

01.54 četverec brez krmarja, ženske, finale B

02.06 četverec brez krmarja, moški, finale B

03.30 osmerec, ženske, repasaž

03.48 osmerec, moški, repasaž

03.58 enojec, ženske, polfinale

04.18 enojec, moški, polfinale

Kajak/kanu slalom:

05.50 C-1, ženske, kvalifikacije (Alja Kozorog)

06.50 K-1, moški, kvalifikacije (Peter Kauzer)

Sabljanje:

03.00 meč, ekipno moški, osmina finala

04.25 meč ekipno, moški, četrtfinale

05.45 meč ekipno, moški, za razvrstitev od 5. do 8. mesta

06.40 meč ekipno, moški, polfinale

07.30 meč ekipno, moški, borbi za 7. in 5. mesto

Strelstvo:

02.00 trap, ženske, kvalifikacije

02.50 trap, moški, kvalifikacije

Jadranje:

05.05 RS:X, moški, 7., 8. in 9. regata; RS:X, ženske, 7., 8. in 9. regata; 49er, moški, 4., 5. in 6. regata; 49er FX, ženske, 4., 5. in 6. regata; razred finn, moški, 3. in 4. regata; razred 470, moški, 1. in 2. regata

07.50 razred 470, ženske, 1. in 2. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol); nacra 17, mešani pari, 1., 2. in 3., regata

Namizni tenis:

03.00 posamično, ženske, četrtfinale

04.00 posamično, moški, četrtfinale

Dviganje uteži

06.50 do 73 kg, moški

Boks:

04.00 peresna kategorija, ženske, četrtfinale

04.30 srednja kategorija, ženske, osmina finala

05.36 peresna kategorija, moški, osmina finala

06.39 poltežka kategorija, moški, osmina finala

Badminton:

02.00 dvojice, mešane dvojice, četrtfinale; posamično, moški; posamično, ženske

Judo:

04.00 do 90 kg, moški, 1. krog; do 70 kg, ženske, 1. krog

10.00 do 90 kg, moški, polfinale; do 70 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:

02.30 posamično, moški, 1. krog

02.56 posamično, ženske, 1. krog

03.22 posamično, moški, 2. krog

03.35 posamično, ženske, 2. krog

Nogomet – moški:

– skupina A, 3. krog: 13.30 JAR – Mehka 13.30, Francija – Japonska

– skupina B, 3. krog: 10.30 Romunija – Nova Zelandija, 10.30 Južna Koreja – Honduras

– skupina C, 3. krog: 13.00 Avstralija – Egipt 13.00, Španija – Argentina

– skupina D, 3. krog: 10.00 Savdska Arabija – Brazilija, 10.00 Nemčija – Slonokoščena obala

Rokomet – moški:

– skupina A, 3. krog: 09.15 Norveška – Argentina, 12.30 Brazilija – Španija, 14.30 Francija – Nemčija

– skupina B, 3. krog: 02.00 Danska – Bahrajn, 04.00 Švedska – Portugalska, 07.15 Japonska – Egipt

Košarka 3×3 – ženske:

10.00 polfinale – moški:

10.30 polfinale

Košarka – moški:

– skupina A, 2. krog: 06.40 ZDA – Iran, 14.00 Češka – Francija

– skupina B, 2. krog: 03.00 Nigerija – Nemčija, 10.20 Italija – Avstralija

Odbojka na mivki:

02.00 moški in ženske

Odbojka – moški:

– skupina A, 3. krog: 02.00 Kanada – Iran, 09.25 Poljska – Venezuela, 12.40 Japonska – Italija

– skupina B, 3. krog: 04.05 ZDA – Tunizija, 07.20 Argentina – Francija, 14.45 Brazilija – ROK

Hokej na travi – ženske:

– skupina A, 3. krog: 02.30 Nizozemska – JAR, 03.00 Velika Britanija – Indija, 05.15 Nemčija – Irska

– skupina B, 3. krog: 04.45 Nova Zelandija – Španija, 11.30 Japonska – Avstralija, 12.00 Argentina – Kitajska

Hokej na travi – moški:

– skupina A, 4. krog: 13.45 Japonska – Španija, 14.15 Avstralija – Nova Zelandija

Baseball:

– skupina A, 1. krog 05.00 Dominikanska republika – Panama

Vaterpolo – ženske:

– skupina A, 3. krog: 08.30 Kanada – JAR, 12.50 Nizozemska – Španija

– skupina B, 3. krog: 07.00 Madžarska – ZDA, 11.20 Kitajska – Japonska

Ragbi – moški:

02.00 tekma za 11. mesto

02.30 tekma za 9. mesto

04.00 polfinale

09.30 tekma za 7. mesto

10.00 tekma za 5. mesto


Četrtek, 29. julij

KONČNE ODLOČITVE (17):

Plavanje:

03.30 800 m prosto, moški, finale

03.44 200 m prsno, moški, finale

04.28 200 m delfin, ženske, finale

04.37 100 m prosto, moški, finale

05.31 4 x 200 m prosto, ženske, finale

Veslanje:             

-02.18 dvojec brez krmarja, moški, finale

02.30 dvojec brez krmarke, ženske, finale

02.50 lahki dvojni dvojec, moški, finale

03.10 lahki dvojni dvojec, ženske, finale

Kajak/kanu slalom:

08.55 C-1, ženske, finale

Sabljanje:       

11.30 floret ekipno, ženske, tekma za 3. mesto

12.55 floret ekipno, ženske, finale

Strelstvo:

07.30 trap, ženske, tekma za 3. mesto in finale

08.30 trap, moški, tekma za 3. mesto in finale

Namizni tenis:

13.00 posamično, ženske, tekma za 3. mesto

14.00 posamično, ženske, finale

Gimnastika – športna: 

12.50 mnogoboj, ženske, finale

Judo:

10.00 do 100 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale; do 78 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

PREDTEKMOVANJA:

Tenis:

04.00 dvojice, ženske, polfinale; posamično, ženske, polfinale; posamično, moški, četrtfinale; mešane dvojice, četrtfinale

Plavanje:

03.53 100 m prosto, ženske, polfinale

04.04 200 m hrbtno, moški, polfinale

04.54 200 m prsno, ženske, polfinale

05.08 200 m mešano, moški, polfinale

12.02 800 m prosto, ženske, kvalifikacije (Katja Fain)

12.50 100 m delfin, moški, kvalifikacije

13.08 200 m hrbtno, ženske, kvalifikacije

13.28 4 x 100 m mešano, moško-ženska štafeta, kvalifikacije

Kolesarstvo:

03.00 BMX, moški, četrtfinale

03.21 BMX, ženske, četrtfinale

Veslanje:

01.30 enojec, moški, finale F

01.42 enojec, ženske, finale F

01.54 enojec, moški, finale E

02.06 enojec, ženske, finale E

03.30 dvojec brez krmarja, moški, finale B

03.50 dvojec brez krmarke, ženske, finale B

04.02 lahki dvojni dvojec, moški, finale B

04.14 lahki dvojni dvojec, ženske, finale B

04.26 enojec, ženske, finale D

04.38 enojec, moški, finale D

Kajak/kanu slalom:

07.00 C-1, ženske, polfinale

Golf:

00.30 posamično, moški, 1. krog

Sabljanje:       

03.50 floret ekipno, ženske, četrtfinale

05.35 floret ekipno, ženske, borbe za razvrstitev od 5. do 8. mesta

06.55 floret ekipno, ženske, polfinale

08.10 floret ekipno, ženske, borbe za 7. mesto floret ekipno, ženske, borbe za 5. mesto

Strelstvo:

02.00 trap, ženske, kvalifikacije; pištola 25 m, ženske, kvalifikacije

02.50 trap, moški, kvalifikacije

07.30 trap, ženske,

polfinale 08.30 trap, moški, polfinale

Jadranje:

05.00 laser, moški, 7. in 8. regata (Žan Luka Zelko); razred 470, ženske, 3. in 4. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol); laser radial, ženske, 7. in 8. regata; RS:X, moški, 10., 11. in 12. regata; RS:X, ženske, 10., 11. in 12. regata; finn, moški, 5. in 6. regata; razred 470, moški, 3. in 4. regata; nacra 17, mešani pari, 4., 5. in 6. regata

Namizni tenis:

04.00 posamično, ženske, polfinale

08.00 posamično, moški, polfinale

Boks:

04.00 srednja kategorija, moški, osmina finala

05.03 supertežka kategorija, moški, osmina finala

06.06 mušja kategorija, ženske, osmina finala

Badminton:

02.00 dvojice, moški, četrtfinale; mešane dvojice, polfinale; posamično, ženske, osmina finala

10.00 dvojice, ženske, četrtfinale; posamično, moški, osmina finala

Judo:

04.00 do 100 kg, moški, 1. krog; do 78 kg, ženske, 1. krog

10.00 do 100 kg, moški, polfinale; do 78 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo

02.30 posamično, moški, 1. krog

02.56 posamično, ženske, 1. krog

03.22 posamično, moški, 2. krog

03.35 posamično, ženske, 2. krog

Rokomet – ženske:

– skupina A, 3. krog: 02.00 Nizozemska – Angola, 07.15 Japonska – Južna Koreja, 09.15 Črna gora – Norveška

– skupina B, 3. krog: 04.00 Španija – Brazilija, 12.30 ROK – Madžarska, 14.30 Švedska – Francija

Košarka – ženske:

– skupina A, 2. krog: 03.00 Kanada – Južna Koreja, 10.20 Španija – Srbija

Košarka – moški:

– skupina C, 2. krog: 06.40 Slovenija – Japonska, 14.00 Španija – Argentina

Odbojka na mivki:   

02.00 moški in ženske

Odbojka – ženske:

– skupina A, 3. krog: 04.05 Južna Koreja – Dominikanska republika, 07.20 Srbija – Kenija, 12.40 Japonska – Brazilija

– skupina B, 3. krog 02.00 Italija – Argentina, 09.25 Kitajska – ROK, 14.45 ZDA – Turčija

Hokej na travi – ženske:

– skupina A, 4. krog: 12.00 Velika Britanija – Nizozemska

– skupina B, 4. krog: 11.30 Španija – Kitajska 13.45, Japonska – Argentina, 14.15 Nova Zelandija – Avstralija

Hokej na travi – moški:

– skupina A, 4. krog: 02.30 Indija – Argentina

– skupina B, 4. krog: 03.00 Belgija – Kanada, 04.45 JAR – Nemčija, 05.15 Nizozemska – Velika Britanija

Vaterpolo – moški:

– skupina A, 3. krog: 03.00 Madžarska – JAR, 07.00 ZDA – Italija, 11.20 Grčija – Japonska

– skupina B, 3. krog: 04.30 Španija – Kazahstan, 08.30 Hrvaška – Črna gora, 12.50 Srbija – Avstralija

Baseball:     

– skupina B, 1. krog: 05.00 Izrael – Južna Koreja

Ragbi – ženske:

02.00 skupine A, B in C, 1. krog in 2. krog


Petek, 30. julij

KONČNE ODLOČITVE (21):

Tenis:

05.00 dvojice, moški, tekma za 3. mesto; dvojice, moški, finale

Plavanje:

03.41 200 m prsno, ženske, finale

03.50 200 m hrbtno, moški, finale

03.59 100 m prosto, ženske, finale

04.16 200 m mešano, moški, finale

Atletika:

13.30 10.000 m, moški

Kolesarstvo:

04.40 BMX, moški, finale

04.50 BMX, ženske, finale

Veslanje:

02.33 enojec, ženske, finale

02.45 enojec, moški, finale

03.05 osmerec, ženske, finale

03.25 osmerec, moški, finale

Kajak/kanu slalom:

09.00 K-1, moški, finale

Sabljanje:

11.30 sablja, ekipno, moški, tekma za 3. mesto

12.30 sablja ekipno, moški, finale

Strelstvo:

07.00 pištola 25 m, ženske, tekma za 3. mesto in finale

Namizni tenis: 

13.00 posamično, moški, tekma za 3. mesto

14.00 posamično, moški, finale

Gimnastika – prožna ponjava:

07.50 posamično, ženske, finale

Badminton:

02.00 mešani pari, tekma za 3. mesto

08.30 mešani pari, finale

Judo:

10.00 nad 100 kg, moški, borbi za 3. mesto in finale; nad 78 kg, ženske, borbi za 3. mesto in finale

Lokostrelstvo:       

09.30 posamično, ženske, tekma za 3. mesto

09.45 posamično, ženske, finale

PREDTEKMOVANJA:

Tenis:

04.00 mešane dvojice, polfinale

05.00 posamično, moški, polfinale

Plavanje:

03.30 100 m delfin, moški, polfinale

04.35 200 m hrbtno, ženske, polfinale

12.02 50 m prosto, moški, kvalifikacije

12.24 50 m prosto, ženske, kvalifikacije

12.48 1500 m prosto, moški, kvalifikacije

14.50 4 x 100 m mešano, moški, kvalifikacije

14.36 4 x 100 m mešano, ženske, kvalifikacije

Skoki v vodo:

08.00 3 m, ženske, kvalifikacije

Atletika:

02.00 3000 m zapreke, moški, kvalifikacije

02.15 višina, moški, kvalifikacije

02.45 disk, moški, kvalifikacije (Kristjan Čeh)

02.55 800 m, ženske, kvalifikacije

03.55 400 m ovire, moški, kvalifikacije

04.40 100 m, ženske, kvalifikacije

12.00 5000 m, ženske, kvalifikacije (Klara Lukan)

12.05 troskok, ženske, kvalifikacije

12.25 krogla, ženske, kvalifikacije

13.00 4 x 400 m, mešane štafete, kvalifikacije

Kolesarstvo:         

03.00 BMX, moški, polfinale

03.15 BMX, ženske, polfinale

Veslanje:

01.45 enojec, ženske, finale C

01.57 enojec, moški, finale C

02.09 enojec, ženske, finale B

02.21 enojec, moški, finale B

Kajak/kanu slalom:

07.00 K-1, moški, polfinale

Golf:

00.30 posamično, moški, 2. krog

Konjeništvo:

01.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnje, posamično, dresura

01.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnje, ekipno, dresura

Sabljanje:

03.00 sablja, ekipno, moški, osmina finala

04.25 sablja, ekipno, moški, četrtfinale

05.45 sablja, ekipno, moški, za uvrstitev od 5. do 8. mesta

06.40 sablja, ekipno, moški, polfinale

07.30 sablja, ekipno, moški, tekma za 7. mesto; sablja, ekipno, moški, tekma za 5. mesto

Strelstvo:

02.00 pištola 25 m, ženske, kvalifikacije

07.00 pištola 25 m, ženske, polfinale

Jadranje:

05.05 laser, moški, 9. in 10. regata (Žan Luka Zelko)

05.15 razred 470, ženske, 5. in 6. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol); laser radial, ženske, 9. in 10. regata; 49er, moški, 7., 8. in 9. regata; 49er FX, ženske, 7., 8. in 9. regata; razred 470, moški, 5. in 6. regata

Gimnastika – prožna ponjava:

06.00 posamično, ženske, kvalifikacije

Boks: 

04.00 lahka kategorija, ženske, osmina finala

05.03 velterska kategorija, ženske, četrtfinale

05.36 velterska kategorija, moški, četrtfinale

06.06 poltežka kategorija, moški, četrtfinale

06.39 težka kategorija, moški, četrtfinale

Badminton: 

02.00 posamično, ženske, četrtfinale

08.30 dvojice, moški, polfinale

Judo:                   –

04.00 nad 100 kg, moški, 1. krog; nad 78 kg, ženske, 1. krog (Ana Velenšek)

10.00 nad 100 kg, moški, polfinale; nad 78 kg, ženske, polfinale

Lokostrelstvo:

02.30 posamično, ženske, osmina finala

07.45 posamično, ženske, četrtfinale

08.45 posamično, ženske, polfinale

Nogomet – ženske, četrtfinale:

10.00 zmagovalec skupine E – tretji skupine F/G

11.00 zmagovalec skupine G – tretji skupine E/F

12.00 zmagovalec skupina F – drugi skupine G

13.00 drugi skupine E – drugi skupine F

Rokomet – moški:

– skupina A, 4. krog: 02.00 Argentina – Brazilija, 07.15 Francija – Španija 14.30, Nemčija – Norveška

– skupina B, 4. krog: 04.00 Bahrajn – Japonska, 09.15 Švedska – Egipt, 12.30 Portugalska – Danska

Košarka – ženske:

– skupina B, 2. krog: 06.40 ZDA – Japonska, 10.20 Francija – Nigerija

– skupina C, 2. krog: 03.00 Belgija – Portoriko, 14.00 Kitajska – Avstralija

Odbojka na mivki:

02.00 moški in ženske

Odbojka – moški:

– skupina A, 4. krog: 02.00 Kanada – Venezuela, 07.20 Japonska – Poljska, 12.40 Italija – Iran

– skupina B, 4. krog: 04.05 Brazilija – ZDA, 09.25 Argentina – Tunizija, 14.45 ROK – Francija

Hokej na travi – ženske:

– skupina A, 4. krog: 02.30 JAR – Nemčija, 04.45 Irska – Indija

Hokej na travi – moški:

– skupina A, 5. krog: 03.00 Avstralija – Španija, 11.30 Japonska – Indija, 12.00 Argentina – Nova Zelandija

– skupina B, 5. krog: 05.15 Kanada – JAR 13.45, Nemčija – Nizozemska, 14.15 Belgija – Velika Britanija

Baseball:

– skupina A: 05.00 Mehika – Dominikanska republika

– skupina B: 12.00 ZDA – Izrael

Vaterpolo – ženske:

– skupina A, 4. krog: 07.00 JAR – Nizozemska, 12.50 Španija – Avstralija

– skupina B, 4. krog: 08.30 ZDA – ROK, 11.20 Japonska – Madžarska

Ragbi – ženske:

02.00 skupine A, B in C

09.30 tekmi za razvrstitev od 9. – 12. mesta

10.30 četrtfinale


Sobota, 31. julij

KONČNE ODLOČITVE: 

Tenis:

05.00 dvojice, ženske, tekma za 3. mesto; posamično, ženske, tekma za 3. mesto in finale; posamično, moški, tekma za 3. mesto; mešane dvojice, tekma za 3. mesto

Plavanje:

03.30 100 m delfin, moški, finale

03.37 200 m hrbtno, ženske, finale

03.46 800 m prosto, ženske, finale

04.43 4 x 100 m mešano, mešane štafete, finale

Atletika:

13.15 disk, moški, finale

14.35 4 x 400 m, mešane štafete, finale

14.50 100 m, ženske, finale

Triatlon

00.30 mešane štafete

Sabljanje:

11.30 sablja ekipno, ekipno, ženske

Strelstvo: 

06.30 trap ekipno, mešane ekipe, finale

09.00 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, ženske, finale

Jadranje:

07.33 razred RS:X, ženske, regata za medalje

08.33 RS:X, moški, regata za medalje

Gimnastika – prožna ponjava:

07.50 posamično, moški, finale

Dviganje uteži:

08.50 kombinacija do 81 kg, moški

12.50 kombinacija do 96 kg, moški

Badminton:

11.00 dvojice, moški

Judo:

10.00 ekipno, mešane ekipe

Lokostrelstvo:

09.30 posamično, moški

Ragbi – ženske:

10.30 tekma za 3. mesto

11.00 finale

PREDTEKMOVANJA:

Plavanje:

04.11 50 m prosto, moški, polfinale

04.32 50 m prosto, ženske, polfinale

Skoki v vodo:

08.00 3 m, ženske, polfinale

Atletika:     

02.00 400 m ovire, ženske, kvalifikacije

02.30 disk, ženske, kvalifikacije

02.40 skok s s palico, moški, kvalifikacije

02.50 800 m, moški, kvalifikacije

03.45 100 m ovire, ženske, kvalifikacije

04.35 100 m, moški, kvalifikacije

12.10 daljina, moški, kvalifikacije

12.15 100 m, ženske, polfinale (Maja Mihalinec Zidar)

12.45 100 m, moški, kvalifikacije

13.50 800 m, ženske, polfinale

Kolesarstvo:

03.10 BMX, prosti slog, ženske, kvalifikacije

04.20 BMX, prosti slog, moški, kvalifikacije

Golf:

00.30 posamično, moški, 3. krog

Konjeništvo:

01.30 dresura, posamično, vsestranskost, tridnevna preizkušnje, ekipno

Sabljanje:

03.00 sablja, ekipno, ženske, osmina finala

04.25 sablja, ekipno, ženske, četrtfinale

05.45 sablja, ekipno, ženske, za razvrstitev od 5. – 8. mesta

06.40 sablja, ekipno, ženske, polfinale

07.30 sablja, ekipno, ženske, tekmi za 5. in 7. mesto

Strelstvo:

02.00 trap ekipno, mešane ekipe, kvalifikacije

05.00 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, ženske, kvalifikacije (Živa Dvoršak)

Jadranje:

05.05 razred 49er, moški, 10., 11. in 12. regata; razred 49er FX, ženske, 10., 11. in 12. regata; razred finn moški, 7. in 8. regata razred; nacra 17, mešane posadke, 7., 8. in 9. regata

Gimnastika – prožna ponjava:

06.00 posamično, moški, kvalifikacije

Dviganje uteži:

04.50 do 81 kg, moški

04.50 do 96 kg, moški

Boks:

04.00 mušja kategorija, moški, osmina finala

05.03 lahka kategorija, moški, osmina finala

06.06 srednja kategorija, ženske, četrtfinale

06.39/12.39 peresna kategorija, ženske, polfinale

Badminton:

02.00 dvojice, ženske, polfinale; posamično, moški, četrtfinale

11.00 posamično, ženske, polfinale

Judo:

04.00 ekipno, mešane ekipe

Lokostrelstvo:

02.30 posamično, moški, osmina finala

07.45 posamično, moški, četrtfinale

08.45 posamično, moški, polfinale

Nogomet – moški, četrtfinale:

10.00 A1 – B2

11.00 C1 – D2

12.00 B1 – A2

13.00 D1 – C2

Rokomet – ženske:

– skupina A, 4. krog: 02.00 Angola – Japonska, 04.00 Črna gora – Južna Koreja, 14.30 Norveška – Nizozemska

– skupina B, 4. krog: 07.15 ROK – Francija, 09.15 Brazilija – Švedska, 12.30 Madžarska – Španija Košarka

Rokomet – moški:

– skupina A, 3. krog: 03.00 Iran – Francija, 14.00 ZDA – Češka

– skupina B, 3. krog: 06.40 Italija – Nigerija, 10.20 Avstralija – Nemčija

Odbojka na mivki: 

02.00 moški in ženske, končnica

Odbojka – ženske:

– skupina A, 4. krog: 02.00 Dominikanska republika – Kenija, 09.25 Srbija – Brazilija, 12.40 Japonska – Južna Koreja

– skupina B, 4. krog: 04.05 ZDA – ROK, 07.20 Argentina – Turčija, 14.45 Kitajska – Italija

Hokej na travi – ženske:

– skupina A, 5. krog: 05.15 Indija – JAR, 11.30 Nemčija – Nizozemska, 13.45 Irska – Velika Britanija

– skupina B, 5. krog: 02.30 Kitajska – Nova Zelandija, 03.00 Japonska – Španija, 04.45 Argentina – Avstralija

Baseball:

– skupina A: 05.00 Japonska – Mehika

– skupina B: 12.00 Južna Koreja – ZDA

Vaterpolo – moški:

– skupina A, 4. krog: 07.00 ZDA – Madžarska, 11.20 Italija – Japonska, 12.50 JAR – Grčija

– skupina B, 4. krog: 03.00 Črna gora – Kazahstan, 04.30 Avstralija – Španija, 08.30 Hrvaška – Srbija

Ragbi – ženske:

02.00 tekma za 11. mesto

02.30 tekma za 9. mesto

04.00 polfinale

09.30 tekma za 7. mesto

10.00 tekma za 5. mesto


Nedelja, 1. avgust

KONČNE ODLOČITVE (25):

Tenis:

05.00 dvojice, ženske, finale; posamično, moški, finale; dvojice, mešani pari, finale

Plavanje:

03.30 50 m prosto, moški, finale

03.37 50 m prosto, ženske, finale

03.44 1500 m prosto, moški, finale

04.15 4 x 100 m mešano, ženske, finale

04.36 4 x 100 m mešano, moški, finale

Skoki v vodo:

08.00 3 m, ženske, finale

Golf:

00.30 posamično, moški, 4. krog

Atletika:

03.35 suvanje krogle, ženske, finale

12.10 višina, moški, finale

13.20 troskok, ženske, finale

14.50 100 m, moški, finale

Kolesarstvo:     

03.10 BMX, prosti slog, ženske, finale

04.20 BMX, prosti slog, moški, finale

Sabljanje:

11.30 floret ekipno, moški, za 3. mesto

12.50 floret ekipno, moški, finale

Jadranje:

07.33 laser, moški, regata za medalje

08.33 laser radial, ženske, regata za medalje

Gimnastika – športna:

10.00 parter, moški, finale

10.55 preskok, ženske, finale

11.44 konj z ročaji, moški, finale

12.27 dvovišinska bradlja, ženske, finale

Dviganje uteži:

12.50 do 76 kg, ženske

Badminton:

13.30 posamično, ženske, za 3. mesto in finale

PREDTEKMOVANJA:

Atletika:

02.10 kladivo, ženske, kvalifikacije

02.40 3000 m zapreke, ženske, kvalifikacije (Maruša Mišmaš Zrimšek)

02.50 daljina, ženske, kvalifikacije

03.45 400 m, moški, kvalifikacije (Luka Janežič)

12.15 100 m, moški, polfinale

12.45 100 m ovire, ženske, polfinale

13.25 800 m, moški, polfinale

14.05 400 m ovire, moški, polfinale

Konjeništvo:

00.45 vsestranskost, tridnevna preizkušnja, posamično in ekipno

Sabljanje:

02.00 floret ekipno, moški, osmina finala

03.45 floret ekipno, moški, četrtfinale

05.25 floret ekipno, moški, tekme od 5. do 8. mesta

06.40 floret ekipno, moški, polfinale

07.50 floret ekipno, moški, tekma za 7. mesto; floret ekipno, moški, tekma za 5. mesto

Strelstvo:

01.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, kvalifikacije

Jadranje:

05.05 finn, moški, 9. regata in 10. regata; razred 470, moški, 7. in 8. regata; razred 470, ženske, 7. in 8. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol); nacra 17, mešano, 10., 11. in 12. regata

Namizni tenis:

03.00 ekipno, moški, osmina finala (Darko Jorgić, Bojan Tokić, Deni Kožul, Peter Hribar); ekipno, ženske, osmina finala

Dviganje uteži:

06.50 kategorija do 76 kg, ženske

Boks:   

04.00 mušja kategorija, ženske, četrtfinale

04.30 peresna kategorija, moški, četrtfinale

05.03 velterska kategorija, moški, polfinale

05.18 srednja kategorija, moški, četrtfinale

05.51 poltežka kategorija, moški, polfinale

06.06 super težka kategorija, moški, četrtfinale

Badminton:       

06.00 posamično, moški, polfinale

Rokoborba:

04.00 do 76 kg/prosti slog, ženske, osmina finala; do 130 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala; do 60 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala

05.20 do 76 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale; do 130 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale; do 60 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale

11.15 do 60 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale; do 130 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale; do 76 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Rokomet – moški:

– skupina A, 5. krog: 09.15 Norveška – Francija, 07.15 Španija – Argentina, 12.30 Nemčija – Brazilija

– skupina B, 5. krog: 02.00 Portugalska – Japonska, 04.00 Egipt – Bahrajn, 14.30 Danska – Švedska

Košarka – ženske:

– skupina A, 3. krog: 03.00 Kanada – Španija, 14.00 Južna Koreja – Srbija

Košarka – moški:

– skupina C, 3. krog: 06.40 Argentina – Japonska, 10.20 Španija – Slovenija

Odbojka na mivki:

02.00 moški, osmina finala; ženske, osmina finala

Odbojka – moški:

– skupina A, 5. krog: 02.00 Poljska – Kanada, 09.25 Italija – Venezuela, 12.40 Japonska – Iran

– skupina B, 5. krog: 04.05 Brazilija – Francija, 07.20 ROK – Tunizija, 14.45 ZDA – Argentina

Hokej na travi: 

-02.30/05.00/11.30/14.00 moški, četrtfinale

Vaterpolo – ženske:

– skupina A, 5. krog: 08.30 Nizozemska – Kanada, 12.50 Avstralija – JAR

– skupina B, 5. krog: 07.00 Madžarska – Kitajska, 11.20 ROK – Japonska

Baseball: 

05.00/12.00 finalni del, 1. krog


Ponedeljek, 2. avgust

KONČNE ODLOČITVE (22):

Atletika:

03.20 daljina, moški, finale

04.50 100 m ovire, ženske, finale

13.00 disk, ženske, finale

14.15 3000 m zapreke, moški, finale

14.40 5000 m, ženske, finale

Kolesarstvo na stezi:

11.06 ekipni sprint, ženske, finale in tekma za 3. mesto

Konjeništvo:

10.00 vsestranskost, tridnevna preizkušnja, preskakovanje ovir, ekipno

13.45 vsestranskost, tridnevna preizkušnja, preskakovanje ovir, posamično

Strelstvo:

07.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, finale

09.50 malokalibrska puška, trojni položaj, moški, finale

Jadranje:

07.33 razred 49er FX, ženske, regata za medalje

08.33 razred 49er, moški, regata za medalje

Gimnastika – športna:

10.00 krogi, moški, finale

11.00 parter, ženske, finale

11.54 preskok, moški, finale

Dviganje uteži:

08.50 ženske do 87 kg

12.50 ženske nad 87 kg

Badminton:

06.00 dvojice ženske

13.00 posamično moški

Rokoborba:

11.15 do 60 kg/grško-rimski slog, moški; do 130 kg/grško-rimski slog, moški; do 76 kg/prosti slog, ženske

PREDTEKMOVANJA:

Skoki v vodo:

08.00 3 m, moški, kvalifikacije

Sinhrono plavanje:

12.30 dvojice, ženske, predtekmovanje

Atletika:

02.00 kladivo, moški, kvalifikacije

02.35 1500 m, ženske, kvalifikacije

03.30 200 m, ženske, kvalifikacije (Maja Mihalinec Zidar)

12.00 400 m ovire, ženske, polfinale

12.20 skok s palico, ženske, kvalifikacije (Tina Šutej)

12.25 200 m, ženske, polfinale

13.05 400 m, moški, polfinale

13.35 400 m ovire, ženske, polfinale

Kolesarstvo na stezi:

08.30 ekipni sprint, ženske, kvalifikacije

08.54 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, kvalifikacije

09.50 ekipni sprint, ženske, 1. krog

10.02 4000 m ekipno zasledovanje, moški, kvalifikacije

11.00 ekipni sprint, ženske, tekmi za od 5. do 8. mesta

Kajak/kanu – sprint:

02.30 K-1, 200 m, ženske, kvalifikacije

03.05 C-2, 1000 m, moški, kvalifikacije

03.21 K-1, 1000 m, moški, kvalifikacije

04.00 K-2, 500 m, ženske, kvalifikacije (Špela Ponomarenko Janić/Anja Osterman)

04.45 K-1, 200 m, ženske, četrtfinale

05.06 C-2, 1000 m, moški, četrtfinale

05.22 K-1, 1000 m, moški, četrtfinale

05.45 K-2, 500 m, ženske, četrtfinale

Strelstvo:     

01.30 hitrostrelna pištola 25 m, moški, kvalifikacije

04.30 malokalibrska puška, trojni položaj 50 m, moški, kvalifikacije

Jadranje:

05.05 razred 470, moški, 9. in 10. regata; razred 470, ženske, 9. in 10. regata (Tina Mrak/Veronika Macarol)

Namizni tenis:

03.00 ekipno, moški in ženske, osmina finala

07.30 ekipno, moški in ženske, četrtfinale

Dviganje uteži:   

04.50 kombinacija, ženske nad 87 kg; kombinacija, ženske do 87 kg

Rokoborba:   

04.00 do 76 kg/prosti slog, ženske, repasaž; do 130 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž; do 60 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž

04.30 do 68 kg/prosti slog, ženske, osmina finala; do 77 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala; do 97 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala

05.50 do 68 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale; do 77 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale; do 97 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale

11.15 do 77 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale

11.35 do 97 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale

11.55 do 68 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Nogomet – ženske, polfinale:

10.00 zmagovalec četrtfinala 2 – zmagovalec četrtfinala 4

13.00 zmagovalec četrtfinala 1 – zmagovalec četrtfinala 3

Rokomet – ženske:

– skupina A, 5. krog: 02.00 Južna Koreja – Angola, 12.30 Nizozemska – Črna gora, 14.30 Norveška – Japonska

– skupina B, 5. krog: 04.00 Francija – Brazilija, 07.15 Španija – ROK, 09.15 Madžarska – Švedska

Košarka – ženske:

– skupina B, 3. krog: 03.00 Nigerija – Japonska, 06.40 Francija – ZDA

– skupina C, 3. krog: 10.20 Kitajska – Belgija, 14.00 Avstralija – Portoriko

Odbojka – ženske:

– skupina A, 5. krog: 02.00 Srbija – Južna Koreja, 12.40 Japonska – Dominikanska republika, 14.45 Brazilija – Kenija

– skupina B, 5. krog: 04.05 ZDA – Italija, 07.20 ROK – Turčija, 09.25 Kitajska – Argentina

Hokej na travi – ženske:

02.30/05.00/11.30/14.00 četrtfinale

Vaterpolo – moški:

– skupina A, 5. krog: 03.00 Madžarska – Italija, 04.30 Grčija – ZDA 11.20, Japonska – JAR

– skupina B, 5. krog: 07.00 Srbija – Črna gora, 08.30 Španija – Hrvaška, 12.50 Avstralija – Kazahstan

Baseball: 

05.00/12.00 drugi del


Torek, 3. avgust

KONČNE ODLOČITVE (24):

Skoki v vodo: 

08.00 3 m, moški, finale

Atletika:

03.50 daljina, ženske, finale

05.20 400 m ovire, moški, finale

12.20 skok s palico, moški, finale

13.35 kladivo, ženske, finale

14.25 800 m, ženske, finale

14.50 200 m, ženske, finale

Kolesarstvo na stezi:   

10.19 4000 m ekipno zasledovanje, ženske

10.41 ekipni sprint, moški

Kajak/kanu – sprint:

04.37 K-1, 200 m, ženske, finale

04.54 C-2, 1000 m, moški, finale

05.21 K-1, 1000 m, moški, finale

05.47 K-2, 500 m, ženske, finale

Jadranje:

07.33 razred finn, moški, regata za medalje

08.33 razred nacra 17, mešane posadke, regata za medalje

Gimnastika – športna:

10.00 bradlja, moški, finale

10.48 gred, ženske, finale

11.37 drog, moški, finale

Dviganje uteži:

12.50 do 109 kg, moški

Boks:

06.05 peresna kategorija, ženske, finale

12.05 velterska kategorija, moški, finale

Rokoborba:

11.15 do 77 kg/grško-rimski slog, moški; do 97 kg/grško-rimski slog, moški; do 68 kg/prosti slog, ženske

PREDTEKMOVANJA:

Skoki v vodo:

03.00 3 m, moški, polfinale

Sinhrono plavanje:

12.30 dvojice, predtekmovanje

Atletika:

02.00 troskok, moški, kvalifikacije

02.05 1500 m, moški, kvalifikacije

02.20 kopje, ženske, kvalifikacije

02.45 400 m, ženske, kvalifikacije (Anita Horvat)

04.05 200 m, moški, kvalifikacije

12.10 110 m ovire, moški, kvalifikacije

12.15 krogla, moški, kvalifikacije

13.00 5000 m, moški, kvalifikacije

13.50 200 m, moški, polfinale

Kolesarstvo na stezi:

08.30 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, 1. krog

08.58 ekipni sprint, moški, kvalifikacije

09.22 4000 m ekipno zasledovanje, moški, 1. krog

09.50 ekipni sprint, moški, 1. krog

10.05 4000 m ekipno zasledovanje, ženske, tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta

Kajak/kanu – sprint:

02.30 K-1, 200 m, ženske, polfinale

02.44 C-2, 1000 m, moški, polfinale

03.00 K-1, 1000 m, moški, polfinale

03.23 K-2, 500 m, ženske, polfinale

04.30 K-1, 200 m, ženske, finale B

04.46 C-2, 1000 m, moški, finale B

05.13 K-1, 1000 m, moški, finale B

05.40 K-2, 500 m, ženske, finale B

Konjeništvo:

12.00 preskakovanje ovir, posamično, kvalifikacije

Namizni tenis:

03.00 ekipno, moški, ženske, četrtfinale

12.30 ekipno, ženske, polfinale

Dviganje uteži:

06.50 kombinacija, do 109 kg, moški

Boks:

04.00 mušja kategorija, moški, četrtfinale

04.30 peresna kategorija, moški, polfinale

04.48 lahka kategorija, moški, četrtfinale

05.18 težka kategorija, moški, polfinale

05.35 lahka kategorija, ženske, četrtfinale

Rokoborba:

04.00 do 68 kg/prosti slog, ženske, repasaž; do 77 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž; do 97 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž

04.30 do 62 kg/prosti slog, ženske, osmina finala; do 67 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala; do 87 kg/grško-rimski slog, moški, osmina finala

05.50 do 62 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale; do 67 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale; do 87 kg/grško-rimski slog, moški, četrtfinale

11.15 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale; do 87 kg/grško-rimski slog, moški, polfinale; do 62 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Plezanje

10.00 kombinacija, moški, kvalifikacije

Nogomet – moški, polfinale:

10.00 zmagovalec četrtfinala 2 – zmagovalec četrtfinala 4

13.00 zmagovalec četrtfinala 1 – zmagovalec četrtfinala 3

Rokomet – moški:

02.30 četrtfinale 1

06.15 četrtfinale 2 1

0.00 četrtfinale 3

13.45 četrtfinale 4

Košarka – moški:

03.00 četrtfinale 1

06.40 četrtfinale 2

10.20 četrtfinale 3

14.00 četrtfinale 4

Odbojka – moški, četrtfinale:

02.00 A1 – B4

06.00 A2 – B3

10.00 A3 – B2

14.30 A4 – B1

Odbojka na mivki – ženske:

02.00/03.00/14.00/15.00 četrtfinale

Hokej na travi – moški, polfinale:

03.30 zmagovalec četrtfinala 1 – zmagovalec četrtfinala 2

12.00 zmagovalec četrtfinala 3 – zmagovalec četrtfinala 4

Vaterpolo – ženske:

07.00/08.30/11.20/12.50 četrtfinale

Baseball:

12.00 finalni del, prvi del, repasaž


Sreda, 4. avgust

KONČNE ODLOČITVE (17):

Plavanje: 

23.30 (torek) daljinsko plavanje, 10 km, ženske (Špela Perše)

Sinhrono plavanje: 

12.30 dvojice, ženske, finale

Atletika:   

04.30 400 m ovire, ženske, finale

13.00 3000 m zapreke, ženske, finale

13.15 kladivo, moški, finale

14.05 800 m, moški, finale

14.55 200 m, moški, finale

Kolesarstvo na stezi: 

10.59 4000 m ekipno zasledovanje, moški, tekma za 3. mesto in finale

Konjeništvo:

12.00 preskakovanje ovir, posamično, finale

Jadranje:

07.33 razred 470, moški, regata za medalje

08.33 razred 470, ženske, regata za medalje

Dviganje uteži:

12.50 nad 109 kg, moški

Boks:

08.35 poltežka kategorija, moški, finale

Rokoborba:

11.15 do 67 kg/grško-rimski slog, moški, borbi za 3. mesto; do 67 kg/grško-rimski slog, moški, finale; do 87 kg/grško-rimski slog, moški, borbi za 3. mesto; do 87 kg/grško-rimski slog, moški, finale; do 62 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto; do 62 kg/prosti slog, ženske, finale

Rolkanje:

05.30 park, ženske, finale

PREDTEKMOVANJA:

Skoki v vodo: 

08.00 stolp 10 m, ženske, kvalifikacije

Atletika:

02.00 deseteroboj, moški, 100 m, daljina, krogla

02.05 kopje, moški, kvalifikacije

02.35 sedmeroboj, ženske, 100 m ovire, višina

04.00 110 m ovire, moški, polfinale

11.30 deseteroboj, moški, višina, 400 m; sedmeroboj, ženske, krogla, 200 m

12.00 1500 m, ženske, polfinale

12.30 400 m, ženske, polfinale

Kolesarstvo na stezi:

08.30 sprint, moški, kvalifikacije

09.10 keirin, ženske, kvalifikacije

09.35 sprint, moški, 1. krog

10.11 keirin, ženske, repasaž

10.31 sprint, moški, repasaž

10.45 4000 m ekipno zasledovanje, tekma za 7. in 5. mesto

11.13 sprint, moški, 2. krog

11.47 sprint, moški, repasaž, osmina finala

Kajak/kanu – sprint:

02.30 K-1, 200 m, moški, kvalifikacije

02.58 C-1, 200 m, ženske, kvalifikacije

03.19 K-1, 500 m, ženske, kvalifikacije (Špela Ponomarenko Janić, Anja Osterman)

03.54 K-2, 1000 m, moški, kvalifikacije

04.32 K-1, 200 m, moški, četrtfinale

04.53 C-1, 200 m, ženske, četrtfinale

05.07 K-1, 500 m, ženske, četrtfinale

05.21 K-2, 1000 m, moški, četrtfinale

Golf:

00.30 posamično, ženske, 1. krog (Pia Babnik)

Namizni tenis:

03.00 ekipno, ženske, polfinale

07.30 ekipno, moški, polfinale

Dviganje uteži:

06.50 nad 109 kg, moški

Boks:

07.00 mušja kategorija, ženske, polfinale

07.30 velterska kategorija, ženske, polfinale

08.03 supertežka kategorija, moški, polfinale

Rokoborba:

04.00 do 62 kg/prosti slog, ženske, repasaž; do 67 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž; do 87 kg/grško-rimski slog, moški, repasaž

04.30 do 57 kg/prosti slog, moški, osmina finala; do 57 kg/prosti slog, ženske, osmina finala; do 86 kg/prosti slog, moški, osmina finala

05.50 do 57 kg/prosti slog, moški, četrtfinale; do 57 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale; do 86 kg/prosti slog, moški, četrtfinale

11.15 do 57 kg/prosti slog, moški, polfinale; do 86 kg/prosti slog, moški, polfinale; do 57 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Športno plezanje:

10.00 kombinacija, ženske, kvalifikacije (Janja Garnbret, Mia Krampl)

Rolkanje

02.00 park, ženske, kvalifikacije

Rokomet – ženske:

02.30 četrtfinale

06.15 četrtfinale

10.00 četrtfinale

13.45 četrtfinale

Košarka – ženske:

03.00 četrtfinale

06.40 četrtfinale

10.20 četrtfinale

14.00 četrtfinale

Odbojka – ženske, četrtfinale:

02.00 A1 – B4

06.00 A2 – B3

10.00 A3 – B2

14.30 A4 – B1

Odbojka na mivki:

02.00/03.00/14.00/15.00 moški, četrtfinale

Hokej na travi – ženske, polfinale:

03.30 zmagovalec četrtfinala 1 – zmagovalec četrtfinala 2

12.00 zmagovalec četrtfinala 3 – zmagovalec četrtfinala 4

Vaterpolo:

07.00/08.30/11.20/12.50 moški, četrtfinale

Baseball:

05.00 drugi del, repasaž

12.00 polfinale


Četrtek, 5. avgust

KONČNE ODLOČITVE (28):

Plavanje:

23.30 (sreda) daljinsko plavanje, 10 km, moški

Skoki v vodo:

08.00 stolp 10 m, ženske, finale

Nogomet – ženske:

10.00 tekma za 3. mesto

Atletika:

04.00 troskok, moški, finale

04.05 krogla, moški, finale

04.55 110 m ovire, moški, finale

09.30 20 km hoja, moški

12.20 palica, ženske, finale

14.00 400 m, moški, finale

14.30 sedmeroboj, ženske, 800 m

14.40 deseteroboj, moški, 1500 m

22.30 50 km, hoja, moški

Kolesarstvo:

10.45 keirin, ženske, finale

10.55 omnium, moški

Kajak/kanu – sprint: 

04.27 K-1, 200 m, moški, finale

04.43 C-1, 200 m, ženske, finale

05.08 K-1, 500 m, ženske, finale

05.34 K-2, 1000 m, moški, finale

Hokej na travi – moški:

03.30 tekma za 3. mesto

12.00 finale

Namizni tenis:

04.00 ekipno, ženske, tekma za 3. mesto

12.30 ekipno, ženske, finale

Boks:

08.35 peresna kategorija, moški, finale

Rokoborba:

11.15 do 57 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto do 57 kg/prosti slog, moški, finale; do 86 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto; do 86 kg/prosti slog, moški, finale; do 57 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto; do 57 kg/prosti slog, ženske, finale

Karate:

12.30 kate, tekma za 3. mesto

12.50 kate, finale

13.40 do 67 kg, moški, finale

13.50 do 55 kg ženske, finale

Športno plezanje: 

10.30 kombinacija, moški, finale

Rolkanje:

05.30 park, moški, finale

PREDTEKMOVANJA:

Skoki v vodo:

03.00 stolp 10 m, ženske, polfinale

Atletika:

02.00 deseteroboj, moški, 110 m ovire, disk, palica; sedmeroboj, ženske, daljina, kopje

02.10 višina, ženske, kvalifikacije

03.00 4 x 100 m, ženske, kvalifikacije

04.30 4 x 100 m, moški, kvalifikacije

12.00 deseteroboj, moški, kopje

12.25 4 x 400 m, ženske, kvalifikacije

13.00 1500 m, moški, polfinale

Kolesarstvo:

08.30 omnium, moški, scratch

08.48 sprint, moški, osmina finala

09.21 sprint, moški, repasaž

09.27 omnium, moški, tempo

09.45 sprint, moški, četrtfinale

09.57 keirin, ženske, polfinale

10.07 omnium, moški, tekme na izločanje

10.37 keirin, ženske, finale B

11.27 sprint, moški, tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta

Kajak/kanu – sprint:

02.30 K-1, 200 m, moški, polfinale

02.44 C-1, 200 m, ženske, polfinale

02.58 K-1, 500 m, ženske, polfinale

03.12 K-2, 1000 m, moški, polfinale

04.20 K-1, 200 m, moški, finale B

04.36 C-1, 200 m, ženske, finale B

05.01 K-1, 500 m, ženske, finale B

05.26 K-2, 1000 m, moški, finale B

Golf:

00.30 posamično, ženske, 2. krog (Pia Babnik)

Moderni peteroboj:

06.00 posamično, ženske, sabljanje 0

9.30 posamično, moški, sabljanje

Boks:

07.00 lahka kategorija, ženske, polfinale

07.30 mušja kategorija, moški, polfinale

08.03 srednja kategorija, moški, polfinale

Rokoborba:

04.00 do 57 kg/prosti slog, moški, repasaž; do 57 kg/prosti slog, ženske, repasaž; do 86 kg/prosti slog, moški, repasaž

04.30 do 125 kg/prosti slog, moški, osmina finala; do 53 kg/prosti slog, ženske, osmina finala; do 74 kg/prosti slog, moški, osmina finala; do 125 kg/prosti slog, moški, četrtfinale; do 53 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale; do 74 kg/prosti slog, moški, četrtfinale

11.15 do 74 kg/prosti slog, moški, polfinale; do 125 kg/prosti slog, moški, polfinale; do 53 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Karate: 

03.00 kate, predtekmovanje, skupina A

03.20 kate, predtekmovanje, skupina B 04.25 kate, 2. del, skupina A

04.37 kate, 2. del, skupina B

05.05 do 67 kg, moški, predtekmovanje, skupina A; do 67 kg, moški, predtekmovanje, skupina B

10.00 do 55 kg, ženske, predtekmovanje, skupina A; do 55 kg, ženske, predtekmovanje, skupina B; do 67 kg, moški, polfinale; do 55 kg, ženske, polfinale

Rolkanje:

02.00 park, moški, kvalifikacije

Rokomet – moški:

10.00 polfinale

14.00 polfinale

Košarka – moški:

06.15 polfinale

13.00 polfinale

Odbojka na mivki – polfinale:

02.00/14.00 ženske

03.00/15.00 moški

Odbojka – moški, polfinale:

06.00 zmagovalec četrtfinala 1 – zmagovalec četrtfinala 2

14.00 zmagovalec četrtfinala 3 – zmagovalec četrtfinala 4

Vaterpolo – ženske:

08.30/12.50 polfinale

07.00/11.20 tekme za razvrstitev od 5. do 8. mesta

Baseball:

12.00 polfinale


Petek, 6. avgust

KONČNE ODLOČITVE (22):

Nogomet:

04.00 finale, ženske

13.00 tekma za 3. mesto, moški

Atletika:

09.30 20 km hoja, ženske

13.00 4 x 100 m, ženske, finale

13.50 kopje, ženske, finale

14.00 5000 m, moški, finale

14.35 400 m, ženske, finale

14.50 1500 m, ženske, finale

15.50 4 x 100 m, moški, finale

Kolesarstvo na stezi:

10.15 madison, ženske

11.35 sprint, moški, tekma za 3. mesto in finale

Moderni peteroboj:

12.30 posamično, ženske, laser run

Košarka: 

06.40/13.00 ženske, polfinale

Odbojka na mivki – ženske:

03.00 tekma za 3. mesto

04.30 finale

Hokej na travi – ženske:

03.30 tekma za 3. mesto

12.00 finale

Namizni tenis – moški, ekipno:

04.00 tekma za 3. mesto

12.30 finale

Boks:

08.05 težka kategorija, moški, finale

Rokoborba:           

11.15 do 74 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto; do 74 kg/prosti slog, moški, finale; do 125 kg/prosti slog, moški, borbi za 3. mesto; do 125 kg/prosti slog, moški, finale; do 53 kg/prosti slog, ženske, borbi za 3. mesto; do 53 kg/prosti slog, ženske, finale

Karate:

12.30 kate, tekma za 3. mesto

12.50 kate, finale

13.40 do 61 kg/borbe, finalni del

13.50 do 75 kg/borbe, finalni del

Športno plezanje:

10.30 kombinacija, ženske, finale

PREDTEKMOVANJA:

Skoki v vodo:   

08.00 skoki s stolpa, 10 m, moški, kvalifikacije

Sinhrono plavanje:

12.30 ekipno, ženske

Atletika:

13.25 4 x 400 m, moški, kvalifikacije

Kolesarstvo:

08.30 sprint, ženske, kvalifikacije

09.10 sprint, moški, polfinale

09.16 sprint, ženske, 1. krog

09.58 sprint, ženske, repasaž

11.06 sprint, ženske, 2. krog

11.53 sprint, ženske, osmina finala

Kajak/kanu – sprint:

02.30 C-2, 500 m, ženske, kvalifikacije

02.44 C-1, 1000 m, moški, kvalifikacije

03.15 K-4, 500 m, ženske, kvalifikacije

03.30 K-4, 500 m, moški, kvalifikacije

04.07 C-2, 500 m, ženske, četrtfinale

04.21 C-1, 1000 m, moški, četrtfinale

Golf: 

00.30 posamično, ženske, 3. krog (Pia Babnik)

Konjeništvo:

12.00 preskakovanje ovir, ekipno, kvalifikacije

Moderni peteroboj: 

07.30 posamično, ženske, plavanje

08.45 posamično, ženske, sabljanje

10.15 posamično, ženske, preskakovanje ovir

Gimnastika – ritmična:

03.20 posamično, mnogoboj, kvalifikacije (Jekaterina Vedenejeva)

Boks:

07.00 srednja kategorija, ženske, polfinale

07.32 lahka kategorija, moški, polfinale

Rokoborba:

04.00 do 125 kg/prosti slog, moški, repasaž; do 53 kg/prosti slog, ženske, repasaž; do 74 kg/prosti slog, moški, repasaž

04.30 do 50 kg/prosti slog, ženske, osmina finala; do 65 kg/prosti slog, moški, osmina finala; do 97 kg/prosti slog, moški, osmina finala; do 50 kg/prosti slog, ženske, četrtfinale; do 65 kg/prosti slog, moški, četrtfinale; do 97 kg/prosti slog, moški, četrtfinale

11.15 do 65 kg/prosti slog, moški, polfinale; do 97 kg/prosti slog, moški, polfinale; do 50 kg/prosti slog, ženske, polfinale

Karate:

03.00 kate, predtekmovanje, skupina A

03.24 kate, predtekmovanje, skupina B

03.44 kate, predtekmovanje, 2. krog, skupina A; kate, predtekmovanje, 2. krog, skupina B; borbe, do 61 kg, ženske, skupina A; borbe, do 61 kg, ženske, skupina B

10.00 borbe do 75 kg, moški, skupina A; borbe, do 75 kg, moški, skupina B; kate, finalni del borbe; do 61 kg, ženske, polfinale borbe; do 75 kg, moški, polfinale

Rokomet – ženske:

10.00 polfinale

14.00 polfinale

Košarka – ženske:

06.40 polfinale

13.00 polfinale

Odbojka – ženske, polfinale:

06.00 zmagovalec četrtfinale 1 – zmagovalec četrtfinale 2

14.00 zmagovalec četrtfinale 3 – zmagovalec četrtfinale 4

Vaterpolo – moški:

08.30/12.50 polfinale

07.00/11.20 tekme za uvrstitev od 5. do 8. mesta


Sobota, 7. avgust

KONČNE ODLOČITVE (34). 

Nogomet – moški:

13.30 finale

Skoki v vodo:

08.00 stolp, 10 m, moški, finale

Umetnostno plavanje:

12.30 ekipno, finale

Golf:

00.30 posamično, ženske, 4. krog

Atletika:

00.00 maraton, ženske

12.35 skok v višino, ženske, finale

12.45 tek 10.000 m, ženske, finale

13.00 kopje, moški, finale

13.40 tek 1500 m, moški, finale

14.30 tek 4 x 400 m, ženske, finale

14.50 tek 4 x 400 m, moški, finale

Kolesarstvo na stezi:

09.55 madison, moški

Kajak/kanu na mir. vod.

04.22 C2, 500 m, ženske, finale

04.39 C1, 1000 m, moški, finale

05.00 K4, 500 m, ženske, finale

05.19 K4, 500 m, moški, finale

Konjeništvo:

12.00 preskakovanje ovir, ekipno, finale

Moderni peteroboj:

12.30 posamično, moški, laser run

Rokomet – moški:

10.00 tekma za 3. mesto

14.00 finale

Košarka – moški:

04.30 finale

13.00 tekma za 3. mesto

Košarka – ženske:

09.00 tekma za 3. mesto

Odbojka – moški:

06.30 tekma za 3. mesto

14.15 finale

Odbojka na mivki – moški:

03.00 tekma za 3. mesto

04.30 finale

Vaterpolo – ženske:

06.40 tekma za 3. mesto

09.30 finale

Gimnastika – ritmična:

08.20 posamično, mnogoboj, finale

Boks – moški:

07.00 mušja kategorija, finale

07.30 srednja kategorija, finale

Boks – ženske:

07.45 mušja kategorija, finale

08.30 velterska kategorija, finale

Rokoborba – moški:

do 65 kg/prosti slog:

12.30 tekmi za 3. mesto

13.05 finale

do 97 kg/prosti slog:

13.05 borbi za 3. mesto

13.30 finale

Rokoborba – ženske:

do 50 kg/prosti slog:

13.55 borbi za 3. mesto

14.20 finale

Baseball

05.00 tekma za 3. mesto

12.00 finale

Karate:

12.45 nad 61 kg, finalni del, ženske

12.55 nad 75 kg, finalni del, moški

PREDTEKMOVANJA: 

Skoki v vodo:

03.00 skoki s stolpa, 10 m, moški, polfinale

Sinhrono plavanje:

12.30 ekipno, ženske

Kolesarstvo na stezi – sprint, ženske:

08.30 osmina finala

09.13 četrtfinale

09.39 polfinale

Kolesarstvo na stezi – keirin, moški:

08.48 kvalifikacije

09.13 dodatne kvalifikacije

Kajak/kanu na mir. vod. – ženske:

02.30 C2, 500 m, polfinale

03.07 K4, 500 m, polfinale

04.15 C2, 500 m, finale B

Kajak/kanu na mir. vod. – moški:

02.44 C1, 1000 m, polfinale

03.14 K4, 500 m, polfinale

04.31 C1, 1000 m, finale B

Moderni peteroboj – posamično, moški:

07.30 plavanje

08.45 sabljanje

10.15 preskakovanje ovir

Vaterpolo – ženske:

02.30 tekma za 7. mesto

04.00 tekma za 5. mesto

Gimnastika – ritmična:

03.00 ekipno, mnogoboj, kvalifikacije

Rokoborba:   

11.45 do 50 kg/prosti slog, ženske, repasaž, sledi moški: do 65 kg/prosti slog, repasaž; do 97 kg/prosti slog, repasaž

Karate – ženske:

07.00 nad 61 kg, skupina A

07.14 nad 61 kg, skupina B

12.10 nad 61 kg, polfinale

Karate – moški:

09.45 nad 75 kg, skupina A

09.59 nad 75 kg, skupina B

12.27 nad 75 kg, polfinale


Nedelja, 8. avgust

13.00 Sklepna slovesnost

KONČNE ODLOČITVE (13):

Atletika:

00.00 maraton, moški

Kolesarstvo na stezi – sprint, ženske:

04.20 tekma za 3. mesto sledi finale

05.00 keirin, moški, finale

05.25 omnium, ženske, finale

Rokomet – ženske:

04.00 tekma za 3. mesto

08.00 finale

Košarka – ženske:

04.30 finale

Odbojka – ženske:

02.00 tekma za 3. mesto

06.30 finale

Vaterpolo – moški:

06.40 tekma za 3. mesto

09.30 finale

Gimnastika – ritmična: 

04.00 skupinske sestave, mnogoboj, finale

Boks – ženske:

07.00 lahka kategorija, finale

07.15 srednja kategorija, finale

Boks – moški:

08.00 lahka kategorija, finale

08.15 super težka kategorija, finale

PREDTEKMOVANJA:

Kolesarstvo na stezi:

03.00 omnium, ženske, scratch

03.18 sprint, ženske, polfinale

03.45 omnium, ženske, tempo

04.06 sprint, ženske, razvrstitev od 5. do 8. mesta

04.09 keirin, moški, polfinale

04.26 omnium, ženske, izločilne dirke

04.51 keirin, moški, finale B

Vaterpolo – moški:

02.30 tekma za 7. mesto

04.00 tekma za 5. mesto


 

Komentari

Vaš komentar