Di Maria pojedel Rennes

Uncategorized 7. Nov 202022:56 > 23:01
REUTERS/Eric Gaillard

Nogometaši PSG-ja so zabeležili osmo zaporedno zmago v francoskem prvenstvu. Ekipa Tuchela je bila s 3:0 boljša od Rennesa.

Parižani so vodilni zadetek dosegli v 11. minuti. Serijo napak v obrambi nasprotnika je izkoristil Moise Kean, ki je zadetek dosegel po podaji Angela Di Marie. Italijan je tako potrdil odlično strelsko formo.

Argentinec je poskrbel, da se odsotnost prvih dveh zvezdnikov ekipe – Neymarja in Mbappeja – ni poznala. Di Maria je sredi 1. polčasa podvojil vodstvo domačih, zmago Pariza pa je potrdil v 73. minuti z drugim zadetkom na tekmi.

Parižani po izjemno slabem uvodu v sezono, izgubili so namreč uvodni dve tekmi, trgajo vse pred seboj. Varovanci Thomasa TUchela so zabeležili osmo zaporedno zmago.

PSG ima po 10 odigranih tekmah 24 točk in je na prvem mestu. Prednost pred Lillom, ob tekmi več, znaša 5 točk.