Partizan s petardo do naslova prvaka

Uncategorized 21. Maj 201718:18 > 20:24
FK Partizan

Nogometaši Partizana so osvojili naslov prvaka Srbije, potem ko so v zadnjem krogu prvenstva premagali Mladost pred polnimi tribunami v "Humskoj" z rezultatom 5:0.

Ekipa Marka Nikolića je imela pred zadnjim krogom srbske Superlige tri točke prednosti pred Crveno Zvezdo, kateri je bila že točka dovolj za uspeh, a so crnobeli fantastično sezono okronali z zmago s kar 5:0.

Zadetke v praznični atmosferi so dosegli Leonardo v 18. minuti, Jevtović v 37. minuti tekme,  v drugem polčasu pa še enkrat Leonardo in Janković Kosović. Partizan je na dominanten način prišel do svoje 27. lovorike, s čimer se je ponovno izenačil s Crveno Zvezdo.

FK Partizan

Crnobeli so v seriji 36 tekem brez poraza (pet remijev) v obeh tekmovanjih, zaključek sezone pa sledi naslednji teden, ko se bodo v velikem finalu srečali prav s svojim večnim rivalom, ekipo Crvene Zvezde.

Napredak in Voždovac sta odigrala izenačeno 1:1, Vojvodina pa z zadetkom v zaključku tekme ugnala Javor z 1:0.

Partizan je v zaključku tekme lepo napolnil mrežo nasprotnika, kar lahko vidite tudi na spodnjem posnetku.