Super Bowl: Rihanna ob polčasu zanetila ‘ogenj’ v slačilnici

Ameriški nogomet 16. Feb 202322:12 0 komentarjev
Pevka Rihanna med nastopom v Super Bowlu LVII; FOTO: Guliverimage

Kansas City Chiefs so včeraj v domačem kraju s šampionsko parado proslavili naslov novih prvakov lige NFL, potem ko so v nedeljskem Super Bowlu z 38:35 porazili Philadelphia Eagles. Po športnem dogodku leta, vsaj z ameriškega zornega kota, na dan curljajo zanimive podrobnosti.

Ob polčasu je publiko na stadionu State Farm v Arizoni zabavala Rihanna.

Slavna pevka je pred nekaj manj kot 68.000 navijači pokazala kar okrogel trebušček in dala jasno vedeti, da pričakuje drugega otroka.

Kritiki so nastop ocenili kot zelo dobro krajšanje časa med prvim in drugim polčasom, prvo ime tekme, Podajalec Chiefs, Patrick Mahomes, pa je na pogovorni oddaji z voditeljem Jimmyjem Kimmelom izdal zanimivost iz slačilnice Kansas Cityja.

Grožnje so zalegle

“Trener (Andy op.) Reid nam je ob polčasu dejal, da bo vsakega igralca, ki bi si ob polčasu drznil ogledat koncert Rihanne, posadil na klop,” je dejal Mahomes.

Njegove besede je na podkastu s športnim komentatorjem Danom Patrickom nato potrdil še član napadalne linije moštva Chiefs, Orlando Brown.

Grožnje so zalegle, ekipa iz zvezne države Missouri je drugi polčas dobila z izidom 24:11 in se razveselila drugega naslova v zadnjih štirih letih.