Vegas po velikem preobratu ugnal Dallas

Hokej 9. Dec 20217:17 > 8:41 0 komentarjev

Hokejisti Vegas Golden Knights so še enajst minut pred koncem tekme proti Dallasu izgubljali s 4:2, na koncu pa se veselili nove zmage, petnajste v sezoni.

Vegas sedaj zaseda šesto mesto na lestvici zahodne konference, Dallas pa je deseti. Ekipi ločita le dve točki.

Vrhunci tekme Vegas – Dallas:

Colorado je drugič zapored dosegel 7 zadetkov. Tokrat so s 7:3 premagali hokejiste New York Rangers. To je že drugi tovrsten niz v letošnji sezoni, v kateri imajo pet tekem s sedmimi doseženimi goli. Avalanche so tudi edina ekipa, ki je danes ponoči uspela zmagati v gosteh.

Kralji Anžeta Kopitarja bodo na ledu ponovno danes ponoči. Njihov nasprotnik v Los Angelesu bodo hokejisti Dallas Stars.