Član Barcelone med polfinalom evrolige zagrizel v parket (VIDEO)

Evroliga 20. Maj 202312:06 0 komentarjev

Barcelona je v polfinalu evrolige izgubila proti Realu (66:78), njihov član Rokas Jokubaitis, pa v drugi četrtini nekaj časa ni mogel pomagati ekipi, saj je zaradi nenavadne košarkarske poškodbe zapustil parket in odšel v slačilnico.

Litovski igralec je ob eni izmed akcij v drugem delu srečanja padel na tla in s sprednjim delom glave udaril ob parket.

Kot se je kasneje izkazalo, je ob stiku s podlago 22-letnik izgubil delček sekalcev, tako da bo moral po končanem turnirju obiskati svojega zobozdravnika. Barcelona je v prvem polčasu “el clasica” še vodila, v zadnji četrtini pa niti enkrat ni bila v prednosti in se bo tako jutri ob 16. uri (SK1) tolažila z bojem za tretje mesto. Nasproti ji bo stal Monaco, ki je svojo evropsko pravljico končal z včerajšnjim porazom proti Olympiakosu.

Nesrečni Jokubaitis je na polfinalni tekmi v ducat minutah zbral 6 točk, dva skoka, tri asistence in štiri izgubljene žoge.