Brazilci brez Neymarja le do remija

Nogomet 28. Jun 20218:08 > 8:13 0 komentarjev
(Foto: Guliver Images)

Brazilska nogometna reprezentanca je v zadnjem krogu skupinskega dela južnoameriškega prvenstva remizirala z Ekvadorjem (1:1).

Za Brazilce, ki so na domačem tekmovanju vpisali prvi remi, tokrat ni nastopil prvi zvezdnik Neymar. Kljub temu so z zadetkom Ederja Militaa povedli v 37. minuti, izenačujoči gol in končni izid pa je v 53. minuti postavil Angel Mena.

Na drugi tekmi v skupini B je Peru z golom Andrea Carilla v 48. minuti premagal Venezuelo z 1:0.

Iz skupine B so se v četrtfinale prebili Brazilija, Peru, Kolumbija in Ekvador, prvenstvo pa so predčasno zaključili Venezuelci.

Tekme zadnjega kroga v skupini A bodo na sporedu v noči na torek. Med seboj se bosta pomerili Bolivija in Argentina ter Urugvaj in Paragvaj. Nastope v izločilnih bojih so si še pred zadnjim krogom že zagotovile Argentina, Paragvaj, Čile in Urugvaj, izpadla pa je Bolivija.