Brez milosti: Bayern zabil kar 27 zadetkov (VIDEO)

Bundesliga 18. Jul 202322:33 1 komentar
Bayern

Nemški prvak Bayern je pripravljalno obdobje pred novo sezono odprl z noro visoko zmago. Lokalno ekipo iz Münchna FC Rottach-Egern so razbili s kar 27:0.

Četa Thomasa Tuchla, ki se je danes okrepila z branilcem Napolija Kimom Minom-jaejem, Korejec je z bavarskim velikanom podpisal petletno pogodbo, je na svoji prvi prijateljski tekmi pred novo sezono zmagala s kar 27:0.

Lokalni sosed FC Rottach-Egern je že v prvem polčasu prejel 18 zadetkov, v drugem pa so nogometaši Bayerna dosegli še devet zadetkov.

V prvem polčasu sta po pet zadetkov dosegla Jamal Musiala in komaj 18-letni napadalec Mathys Tel. V drugem polčasu pa je dosežek obeh mladeničev uspel ponoviti tudi Marcel Sabitzer, ki se je po polletni posoji pri Manchester Unitedu vrnil na Bavarsko.

Bayern čez dober teden čaka mnogo bolj resen test, v Tokiu se bodo namreč pomerili z aktualnim evropskim in angleškim prvakom Manchester Cityjem.