Ciro Immobile nerešljiva uganka za Šiškarje

Nogomet 26. Jul 202320:00 1 komentar

Nogometaši Brava so v Italiji odigrali prijateljski obračun proti Laziu. Dvoboj klubov iz slovenske in italijanske prestolnice so z 2:0 dobili Rimljani.

Ljubljančani so tekmo proti italijanskemu nogometnemu velikanu odigrali v kraju Auronzo, na severovzhodu Italije, zmage pa so se na koncu pričakovano veselili nogometaši Lazia. Ti so prvič mrežo Brava zatresli v 26. minuti, ko je bil z bele točke natančen Ciro Immobile, 33-letni napadalec pa je bil znova uspešen tudi v 57. minuti, ko je postavil končni izid 2:0 za sinje modre.

Za Rimljane je bila to še druga tekma proti slovenskemu klubu v manj kot tednu dni, saj so se minuli četrtek pomerili tudi z ajdovskim drugoligašem Primorjem in bili boljši s 5:0.

Šiškarji, ki so v uvodnem krogu Prve lige Telemach doma z 2:0 premagali Rogaško, naslednja tekma čaka že v nedeljo, ko bodo gostili Domžalčane.