Busquets: "Nismo si zaslužili poraza, smo najboljši"

Euro 16. Nov 20189:57 > 10:03
Richard Heathcote, Getty Images Sport

V novembrski izvedbi Lige narodov sta se v skupini A pomerili Hrvaška in Španija. Sosedi so sredi Zagreba slavili s 3:2.

Getty Images

Sergio Busquets je po tekmi analiziral njihov poraz in izrazil razočaranje nad rezultatom: ”Res škoda, ker si poraza nismo zaslužili. Napredovali smo, predvsem v drugem polčasu. Priborili smo si veliko priložnosti, bili smo boljši od njih in vsakič bi morali to izkoristiti.”

O pritisku nasprotnika.

”Začeli so močno in s tem smo imeli nekaj težav v prvem polčasu, a nato smo bili boljši. Malo so spustili tempo in lahko smo prišli do svojih priložnosti, predvsem v kazenskem prostoru.”