Toulouse po drami v sodnikovem dodatku porazil Liverpool (VIDEO)

Evropa 9. Nov 202311:42 > 20:55 0 komentarjev

Četrti krog skupinskega dela evropske lige je prinesel razburljivo dogajanje v Franciji, kjer je Toulouse s 3:2 porazil Liverpool. "Slovenski" Panathinaikos je izgubil proti Rennesu (3:1). Tomi Horvat in Jon Gorenc Stanković pa s Sturmom gostujeta pri Atalanti. Prenos tekme v Bergamu si boste lahko ogledali na kanalu Sportklub 4.

Toulouse je na domači zelenici vodil že s 3:1, a se Angleži niso predali. Najprej so tik pred iztekom 90 minut po veliki zmedi francoske obrambe prišli do znižanja na gol zaostanka. Nato so globoko v dodatku zadeli še za izenačenje, a je bil gol zaradi igre z roko razveljavljen.

Grki, pri katerih je Adam Gnezda Čerin igral v prvem polčasu, Andraž Šporar od 78. minute, Benjamina Verbiča pa ni bilo v ekipi, so v Franciji izgubili, čeprav so od 33. minute imeli igralca več. Takrat so Francozi že vodili z 1:0 po golu Fabiana Riederja. Fotis Ioanidis je v 34. minuti sicer še izenačil z bele pike, a sta v drugem polčasu tri točke Rennesu prinesla Ibrahim Salah in Ludovic Blas z enajstmetrovke.

Na drugi tekmi skupine F je Maccabi Haifa gostil Villarreal in izgubil z 1:2. Rennes ima zdaj devet točk, Villarreal ob tekmi manj šest, Panathinaikos je pri štirih, Maccabi pa pri eni.