Je švedski sodnik razveljavili regularen zadetek Olimpije? (VIDEO)

Evropa 8. Avg 202321:36 1 komentar

Pri vodstvu Galatasaraya z 1:0 je Olimpija v 20 minuti prek Admirja Bristrića izenačila na 1:1, a je švedski sodnik zadetek razveljavil.

Branilec zmajev Marcel Ratnik je z dolgo podajo odlično našel napadalca, ki se je lepo otresel danskega branilca Victorja Nelssona, nato pa je v slogu največjih preigral še vratarja Fernanda Muslero in izenačil na 1:1.

Žal so švedski sodniki na čelu Andreasom Ekbergom zadetek razveljavili in ostalo je pri vodstvu Turkov, a zdi se, da so naredili veliko napako. “Ljudje moji, ali je to možno? Sramota! Ljudje božji, gol ne velja!” je od jeze rohnel Sportklubov komentator Goran Obrez.

Galatasaray je sicer povedel v 9. minuti, ko je vratarja Olimpije Matevža Vidovška matiral Kerem Akturkoglu.

Turki so polčas dobili za zadetek, v drugem pa pokazali več od zmajev in si pred povratnim srečanjem priigrali ti zadetke naskoka. Turki so blizu napredovanja v play-off kvalifikacij za ligo prvakov.