Si je Albert Riera dovolil nezaslišan incident?

Ligue 1 21. Apr 202413:47 3 komentarji
Albert Riera

Nekdanji trener Olimpije in Celja, zdaj pa glavni strateg francoskega drugoligaša Bordeauxa, Albert Riera naj bi si po sobotnem 33. krogu Ligue 2 privoščil potezo, ki zagotovo ne bo ostala nekaznovana.

Kot poročajo francoski mediji, naj bi Albert Riera po tekmi proti Saint-Etiennu v tunelu do slačilnic udaril enega od nogometašev nasprotne ekipe. Njegovo ime ni znano, prav tako naj ne bi obstajale fotografije ali posnetki incidenta. Da je do udarca prišlo, naj bi potrdil leteči reporter BeIN Sports, ki je bil priča dogodku.

Španski trener je imel z Bordeauxom vse pod nadzorom, modri so namreč vse do 91. minute vodili z 1:0, imeli pa so tudi igralca več na igrišču. Toda domači so prek Irvina Cardone v zgolj treh minutah prišli do zasuka, ki je očitno razjezil nekdanjega trenerja Olimpije in Celja.

Riera je svojo jezo stresal že po zadnjem sodnikovem žvižgu, vse skupaj pa se je očitno nadaljevalo na poti v garderobo.

Na dogajanje v Saint Etiennu so se odzvali tudi pri Bordeaxu. Zapisali so, da bi radi popravili vse zapise na družbenih omrežjih in medijih. Po tekmi naj bi prišlo do velike gneče ob poti v garderobo, na kar se je njihov trener enostavno odzval. Toda sodniki in delegati tekme so ocenili, da ni bilo nič pretiranega, saj o situaciji niso ustvarili posebnega poročila.