Miha Zajc sodeloval pri uvrstitvi v finale turškega pokala (VIDEO)

Nogomet 25. Maj 202310:50 0 komentarjev

Nogometaši Fenerbahčeja so se včeraj s pomočjo slovenskega reprezentanta Mihe Zajca uvrstili v finale turškega pokala, potem ko so s 3:0 odpravili Sivasspor. Ekipa iz azijskega dela Carigrada bo naskakovala sedmo pokalno lovoriko, svojega nasprotnika pa dobijo nocoj.

Tekmeca bo dal duel med Ankaragücüjem in Başakşehirjem, ki si ga boste lahko nocoj ob 19.30 uri ogledali na Sportklubu (SK3).

Zajc je bil aktiven udeleženec polfinalne tekme na stadionu Şükrü Saracoğlu, na zelenici je garal do 91, minuti, ko ga je trener Jorge Jesus potegnil na klop. Za Fener so, po zatišju v prvem polčasu, zadeli Ferdi Kadıoğlu, Mitchy Batshuayi in Joshua King.

Zajc je v tekoči sezoni za Fenerbahče na 31 srečanjih zbral štiri zadetke. Finale pokala je na sporedu 1. junija, prizorišče bo turška zveza določila naknadno.