Nadnaravni pojavi v bolgarski ligi (VIDEO)

Evropa 23. Maj 202310:09 0 komentarjev

Bolgarska liga je včeraj ponudila z enim izmed lepših zadetkov s prostega strela v tem koledarksem letu. Gol, pri katerem se zdi, kot da je vmes posegel nekdo od zgoraj, je maslo člana Spartaka iz Varne Leroya-Jacquesa Mickelsa.

Nemec je na tekmi med svojim Spartakom in Hebarjem, ki šteje v razvrstitvi za obstanek v elitnem rangu bolgarskega nogometa, poskrbel za izenačenje.

V 63. minuti duela si je vezist nastavil žogo za udarec s kakšnih 35 metrov od gola ter žogo zavrtinčil v slogu največjih velemojstrov nogometa. Vratar gostov Petar Debarliev je obstal kot vkopan in dovolil izenačenje na 1:1.

Spartak Varna je deset minut kasneje prišel do odločilnega gola za zmago, a so modro-beli tri kroge pred koncem bolgarskega državnega prvenstva še vedno na zadnjem mestu.