Ronalda skoraj infarkt, a sploh ni igral (VIDEO)

Nogomet 29. Feb 202420:22 2 komentarja

V 22. krogu savdske prve lige smo videli pravo nogometno poslastico. Al-Nassr je bil blizu zmage nad Al-Hazemom, toda v 99. minuti rednega dela so gostujoči nogometaši prišli do izenačujočega zadetka. Kljub temu da Cristiano Ronaldo ni igral, pa je Portugalec infarktni obračun spremljal s tribun.

Kdo bi si mislil, da bo zadnjeuvrščeni Al-Hazem povzročal toliko težav zasebi Al-Nassra, ki je morala tokrat igrati brez Cristiana Ronalda, ki je bil suspendiran.

Ob polčasu so z 1:0 vodili domači nogometaši, toda v drugem polčasu so gledalci videli kar sedem zadetkov. Vsakič, ko so nogometaši Al-Nassra povedli, so na drugi strani odgovorili gostujoči nogometaši.

V 94. minuti je Sadio Mane izkoristil enajstmetrovko in zdelo se je, da bo to zadostovalo za zmago s 4:3. Toda vnovič so od mrtvih vstali gostje, ki so v 99. minuti prek Brazilca Paula Ricarda prišli do točke.

Remi je zagotovo razveselil vodilno ekipo Al-Hilala, ki tako ohranja šest točk prednosti pred Al-Nassrom, hkrati pa ima odigrano tekmo manj.