Izjemni Ronaldo do novega mejnika, a se ne misli ustaviti (VIDEO)

Nogomet 3. Sep 20239:08 > 9:54 1 komentar

Portugalski veteran Cristiano Ronaldo je bil pri novi visoki zmagi Al-Nassra znova osrednja figura. Superzvezdnik je pri visoki zmagi s 5:1 prispeval dve podaji in zadetek, to je bil že njegov jubilejni 850. v karieri.

Al-Nassr je po dveh ničlah v profesionalni savdijski ligi prišel do tretje zaporedne zmage. Visoko s kar 5:1 je sinoči padel Al-Hazem, Al-Nassr pa je na zadnji treh tekmah zabil kar 14 zadetkov, prejel pa le enega.

Ponovno je blestel Cristiano Ronaldo, ki je za začetek podpisal po dve podaji za vodstvo z 1:0 in 3:1, nato pa kljub temu, da ni bil pri strelu in 47. minuti zgrešil nemogoče, v 68. minuti vendarle zadel in dosegel že svoj 850. zadetek v karieri.

Portugalec je po merilniki Sofascore prejel kar oceno 9,1 in bil v tem pogledu z naskokom najboljši posameznik tekme.

Tudi Portugalec zna zgrešiti:

“850 golov v karieri in gremo naprej!” je na družbenem omrežju zapisal 38-letni Ronaldo. Največ zadetkov, kar 450, je dosegel v dresu madridskega Reala.

Ronaldo v vlogi podajalca:

Najlepši zadetek tekme dosegli domači:

Ronaldo prvi strelec lige

Ronaldo je s šestimi goli najboljši strelec savdske lige to sezono; ima en gol več kot nekdanji zvezdnik Liverpoola in njegov zdajšnji soirgalec, Sadio Mane. Srbski napadalec Nemanja Mitrović, ki je dan prej za Al-Hilal dosegel hat-trick je pri štirih zadetkih, Karim Benzema (Al-Ittihad) pa je do zdaj dosegel dva zadetka.