Prebujenje vesoljca: Ronaldo pokazal, da je nogometni bog (VIDEO)

Nogomet 26. Avg 20237:51 4 komentarji

Portugalski nogometni superzvezdnik Cristiano Ronaldo je pri visoki zmagi Al-Nassra nad Al-Fatehom s 5:0 zabil kar tri zadetke in dodal še asistenco.

Al-Nassr je savdijsko prvenstvo začel zelo slabo. Na prvih dveh tekmah je ostal brez točk, na tretji pa je vse v svoje roke vsel za mnoge najboljši nogometaš na svetu vseh časov Cristiano Ronaldo in s tremi zadetki ekipo popeljal do visoke zmage.

Portugalec je najprej s peto zaposlil novega zvezdniškega kolega Saida Maneja, ki je darilo Ronalda sprejel in zadel za 1:0. Portugalski napadalec je nato še v prvem polčasu Al-Nassr popeljal do prednosti z 2:0, ko je zadel z glavo.

Strelski pohod nekdanjega asa Uniteda in Reala se je nadaljeval v drugem polčasu, ko je izkoristil nesebično podajo Abdulrahmana Ghareeba, ki je v 81. minuti podal tudi za drugi zadetek nekdanjega nogometaša Liverpoola.

Ne neha z zbiranjem hat-trickov:

Za petardo in pravo ponižanje domače ekipe pa je s hat-trickom globoko v sodnikovem dodatku poskrbel kdo drug kot Ronaldo. Znova je šlo za odlično podajo, Portugalec pa je žogo z očmi Nawafa Boushala potisnil v prazno mrežo.

Portugalec je v svojih karieri dosegel že 63. hat-trick. Od tega 34. v španski la ligi in osem v ligi prvakov. V arabskem svetu je to njegov tretji trojček.