Ronaldo udaril, ko je bilo najbolj potrebno (VIDEO)

Nogomet 15. Mar 202422:36 0 komentarjev
Cristiano Ronaldo

Al-Nassr je v 24. krogu savdijske lige v obračunu za drugo mesto na lestvici v gosteh z 1:0 ugnal Al-Ahli. Strelec edinega zadetka na tekmi je bil kdo drug kot Cristiano Ronaldo.

Portugalec je mrežo Al-Ahlija zadel že v prvem polčasu, a mu je nekaj sekund kasneje nasmeh z lica vzel pregleda Vara.

Videotehnologija je v 57. minuti razočarala tudi domačo ekipo, ko se je veselila zadetka Roberta Firmina.

Odločitev je padla v 68. minuti. Domači branilec Ibanez je nespretno podrl Samija Al Najeia. Glavni sodnik sprva ni videl prekrška, po tretji intervenciji Vara na tekmi pa je Al-Nassr vendarle dobil enajstmetrovko, ki jo je brez težav izkoristil Ronaldo.

Portugalec, ki ga slovenski navijači že nestrpno pričakujejo v Stožicah, je dosegel že svoj 23. ligaški zadetek v tej sezoni. Zdaj ima tri zadetke več kot srbski napadalec Aleksandar Mitrović.

Kaj pravi lestvica? Al-Hilal ima s tekmo manj še vedno devet točk več kot Al-Nassr, kar bo v zadnjih desetih krogih skoraj nemogoče nadoknaditi, saj Al-Hilal niza zmago za zmago in ne dela napak. Pred dnevi se je vpisal v Guinnessovo knjigo rekordov.