Sinjemodri z evrogoloma Silve in Sterlinga razdejali Lizbono

Evropa 15. Feb 202223:00 0 komentarjev

Manchester City je na prvi tekmi osmine finala lige prvakov s 5:0 sredi Lizbone nadigral Sporting in je tako z nogo in pol že med osem najboljših moštev na stari celini. Oglejte si vrhunce predstave, ki sta jo začinila evrogola Bernarda Silve in Raheema Sterlinga.

Štiri gole so Angleži v mrežo Portugalcev pospravili že v prvem polčasu. Dvakrat je zadel Bernardo Silva, predvsem njegov zadetek za 2:0 je bil prava mojstrovina. Med strelce sta se v tem delu tekme vpisala še Riyad Mahrez in Phil Phoden.

V drugem polčasu je za piko na i predstavi vodilne ekipe angleške premier lige poskrbel Raheem Sterling, ki je s kakšnih 25 metrov z močnim strelom zadel v zgornji levi kot domačega gola. Vratar Andonio Adan je bil brez možnosti.

Vrhunci obračuna Sporting – Manchester City (0:5):