Šporar veliki junak Panathinaikosa (VIDEO)

Nogomet 5. Apr 202322:30 0 komentarjev
Andraž Šporar
Andraž Šporar je najboljši strelec Panathinaikosa v tej sezoni. FOTO: Guliverimages.

Andraž Šporar je okreval po poškodbi in bil strelec gola za pomembno zmago Panathinaikosa v grškem prvenstvu.

Andraž Šporar je okreval po poškodbi, zaradi katere je izpustil uvodni tekmi Slovenije v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo, in se v Grčiji vrnil na igrišča, danes pa postal veliki junak Panathinaikosa, ki se bori za naslov.

Zeleno-beli so gostovali pri Arisu in se mučili, rezultat je bil 0:0, potem pa je v 60. minuti v igro s klopi vstopil Andraž Šporar in v 68. minuti z edinim golom na tekmi odločil zmagovalca.

Zadetek Andraža Šporarja

Izkušeni slovenski napadalec je prišel do devetega prvenstvenega gola sezone in je najboljši klubski strelec, do novih treh točk pa je pomagal tudi Adam Gnezda Čerin. Benjamin Verbič je sedel na klopi in ni dobil priložnosti za igro.

Panathinaikos, ki na nov naslov grškega prvaka čaka že 13 let, je po 29 tekmah skupaj z atenskim AEK na vrhu lestvice, oba imata 66 točk. Tri točke manj ima Oylmpiakos.