Stožice le ogrevanje, Turki slavili še na Old Traffordu (VIDEO)

Evropa 3. Okt 202323:20 0 komentarjev

Za navijače Manchester Uniteda se nadaljuje agonija, njihovi ljubljenci so tokrat klonili še na evropski sceni. Na Old Traffordu je rdeče vrage s 3:2 porazil Galatasaray.

Potem, ko je Galatasaray v boju za ligo prvakov suvereno izločil Olimpijo, zdaj turški predstavnik blesti tudi med elito.

Kljub zaostanku z 0:1 in 1:2, so v Manchestru z napadalno igro uspeli najti pot do zmage, pri tem pa bi bila zmaga lahko še višja, saj je Mauro Icardi v drugem polčasu zapravil enajstmetrovko. Argentinec v dresu kluba iz Carigrada je bil mož odločitve, za 3:2 je zadel v 81. minuti, le kakšnih 200 sekund po zgrešenem strelu z bele pike. V polno sta za “leve z Bosporja” merila še Wilfried Zaha in Kerem Aktürkoğlu, za domače je bil dvakrat natančen Rasmus Højlund.