Topničarji potolčeni iz ‘francoskega Celja’ (VIDEO)

Evropa 3. Okt 202322:54 0 komentarjev

Francoski predstavnik Lens je pripravil eno izmed dveh presenečenj večera v ligi prvakov in doma na stadionu Bollaert-Delelis z 2:1 ugnal Arsenal.

Topničarji so tekmo v mestecu velikosti Celja (42 tisoč prebivalcev) začeli dobro in v 14. minuti povedli prek Brazilca Gabriela Jesusa.

Vse, kar se je dogajalo v nadaljevanju srečanja pred okoli 40 tisoč gledalci, bi navijači angleških podprvakov najraje pozabili. Francozi so v 25. minuti po hitro izpeljanem protinapadu najprej izenačili prek Adriena Thomassona, v 69. minuti pa je zmago rdeče-rumenim prinesel komaj 20-letni napadalec Elye Wahi.

V skupini B po dveh krogih tako s štirimi točkami vodi Lens, drugi je Arsenal (3 točke), tretja je Sevilla (2 točki), pri repu razpredelnice so nizozemski podprvaki s točko.