Na teniško igrišče vdrl štirinožni gledalec, oprostite, glodalec (VIDEO)

Tenis 16. Avg 202310:10 0 komentarjev

Srečanje prvega kroga na WTA turnirju v Cincinnatiju med Hrvatico Donno Vekić in Američanko Jennifer Brady je za trenutek zmotila veverica, ki je igrišče pretekla po celotni širini in nasmejala gledalce.

Gostja iz živalskega kraljestva je bila vsaj toliko uvidevna, da je počakala na konec igre, v kateri je domačinka Brady neuspešno servirala za drugi niz.

Veverica, ki je vdrla na igrišče, se je v šprint pognala tik ob nogah Brady in številnim gledalcem na igrišču Porsche Court (četrti največji objekt na turnirju) vzela sapo. Potem, ko Američanki, sicer finalistki OP Avstralije 2021, izida ni uspelo poravnati na 1-1 v nizih, je Osiječanka nekaj minut kasneje slavila in se prebila v 2. krog tekmovanja, kjer se bo pomerila proti Viktoriji Azarenki (Belorusija).

Lani je turnir serije 1000 v zvezni državi Ohio dobila Francozinja Caroline Garcia, ki je ta teden že izpadla. V 2. krogu je bila od nje boljša domačinka Sloane Stephens.