Kralji dolgo lovili zadetek, na koncu pa zanesljivo zmagali

Hokej 10. Dec 20217:13 > 7:28 0 komentarjev

Nov dan, nov izziv za Anžeta Kopitarja. Tokrat so hokejisti Los Angelesa s 4:0 premagali Dallas. Prvi zadetek so dosegli tik pred koncem druge tretjine, nato pa ob koncu tekme še tri za zanesljivo zmago.

Kralji so bili veliko boljši tekmec, a dolgo so se mučili. Mrežo gostov je šele 50 sekund pred koncem druge tretjine načel Šved Adrian Kempe. Odprlo se je v tretji tretjini, natančneje po 54. minuti tekme, ko so domači zabili trikrat. Anže Kopitar je igral dobrih 18 minut, točk pa tokrat ni dosegel.

Na lestvici zahodne konference Los Angeles sicer ostaja na 12. mestu s 24 točkami, pred njimi je prav Dallas.

Kopitarja in druščino naslednja tekma čaka v noči na nedeljo, ko v Kalifornijo prihajajo hokejisti Minnesote.