Crvena zvezda zrušila Panathinaikos

Evroliga 30. Dec 202021:47 0 komentarjev
KK Crvena zvezda mts

Košarkarji Crvene zvezde so na tekmi 17. kroga Evrolige s 74:71 premagali Panathinaikos in tako zabeležili 6. zmago v sezoni.

Beograjčani so bili boljši tako v 1. kot tudi v 2. četrtini. Varovanci Dejana Radonjiča so na glavni odmor odšli z 11 točkami prednosti. Bilo je 48:37.

V tretji četrtini je vsaka od ekip dosegla le 9 točk. V zadnji četrtini so bili Grki boljši, a kapital Crvene zvezde iz 1. polčasa je zadostoval za 6. zmago v sezoni.

Pri domačih je bil s 17 točkami najučinkovitejši Corey Walden. Najboljši strelec tekme pa je bil Papapetrou, ki je zbral 20 točk.

Crvena zvezda je trenutno s 6 zmagami in 11 porazi na 15. mestu. Moštvo iz Aten je z eno zmago manj, a tudi ob tekmi manj, mesto nižje.