Angleži ugnali stilsko prenovljene Nigerijce

Angleži bodo doma igrali z Avstrijo. Foto: Twitter

Na pripravljalnih tekmah pred svetovnim prvenstvom, ki je vse bližje sta se na prijateljski tekmi udarili Nigerija, ki je igrala v svojih najnovejših dresih o katerih je bilo veliko govora in pa Angleži, ki so na koncu tudi slavili z 2:1.

Na Wembleyu sta se med seboj udarili ekipi, ki bosta kmalu zaigrali tudi na svetovnem prvenstvu v Rusiji, tako, da je bil tale današnje obračun nekakšno ogrevanje pred največjim tekmovanjem.

Otočani so tekmo pričeli v zelo močni postavi in tudi hitro povedli že v 7. minuti, ko je po podaji Kierana Trippierja zadel Garry Cahill. V 39. minuti pa je udaril pred poškodbo najbolj vroči napadalec na svetu Harry Kane, ki je zatresel mrežo po podaji Raheema Sterlinga.

V drugem polčasu so Nigerijci, ki so igrali v svojih novih dresih, ki so bili razglašeni za ene izmed najlepših prišli do tolažilnega zadetka. Zadel je Arsenalov nogometaš Alex Iwobi. Od 47. minute dalje se rezultat ni več spremenil in ostalo je pri 2:1.