Zajčev Fenerbahče na vročem gostovanju omilil poraz (VIDEO)

Evropa 11. Apr 202421:00 > 23:15 0 komentarjev

Miha Zajc je edini slovenski predstavnik v četrtfinalu nogometne konferenčne lige. S svojim Fenerbahčejem je na prvi četrtfinalni tekmi gostoval v Pireju pri Olympiacosu, po njej pa ni mogel biti ravno zadovoljen. Njegova ekipa je izgubila z 2:3, do njegovega odhoda z igrišča v 62. minuti pa je celo zaostajala z 0:3.

Poraz Istanbulčanov sta omilila srbski reprezentant Dušan Tadić z enajstmetrovke v 68. in Irfan Kahveci v 74. minuti. Za grško ekipo so gole dosegli Konstantinos Fortunis, Stevan Jovetić in Chiquinho.

Na drugi zgodnje večerni tekmi sta se v Plznu domača Viktoria in Fiorentina razšli brez doseženih zadetkov.

Pozno zvečer pa sta bili končani drugi dve tekmi. Aston Villa je z 2:1, gola za Angleže sta dosegla Ollie Watkins ter John McGinn, ugnala Lille, za katerega je v 84. minuti zaostanek znižal Bafode Diakite, Club Brugge pa je z golom Huga Vetlesena v šesti minuti z 1:0 porazil solunski Paok. Igor Thiago je za domače v 78. minuti zastreljal še enajstmetrovko.