Valencia trikrat zapravila vodstvo in še 11-metrovko

La liga 9. Jan 201722:33 > 22:54
La Liga

Valencia je bila v Pamploni tik pred zmago, ki jo je z zadetkom v sodnikovem podaljšku preprečil Carlos Clerc. Končni izid Osasuna - Valencia 3:3.

Nogometaši Valencie so v zadnjem srečanju 17. kroga La Lige tekmo pri zadnjeuvrščeni Osasuni začeli atomsko in povedli že v 2. minuti, ko je zadel Munir El Haddadi. Pet minut kasneje so gledalci videli že drugi gol – za domače je izenačil Oriol Riera, ki pa je na koncu polčasa nesrečno posredoval in dosegel avtogol.

V drugem delu so domači spet izenačili preko Roberta Torresa v 62. minuti, netopirje pa je 11 minut kasneje še tretjič v vodstvo popeljal Martin Montoya.

Ko so imeli gostje nato v 87. minuti na voljo še strel z bele točke, se je zdelo, da je zmagovalec odločen, a so se letos izjemno medli nogometaši Valencie premagali kar sami.

Daniel Parejo je enajstmetrovko zastreljal, v sodniškem podaljšku pa so nogometaši Osasune izpeljali lepo akcijo, po kateri je z leve strani zadel Carlos Clerc ter postavil končni izid 3:3.