Pa so dejali, da lahko to naredi le Messi (VIDEO)

Nogomet 30. Avg 202310:07 0 komentarjev

Al-Nassr je po slabem začetku savdskega prvenstva zdaj vknjižil drugo zaporedno zmago. Po visoki zmagi nad Al-Fatehom (5:0) je s 4:0 razbil tudi Al Shabab. Ponovno je blestel Cristiano Ronaldo.

Portugalec je pred petimi dnevi proti Al Fatehu dosegel tri zadetke, proti Al Shababu pa je zabil dva zadetka, priložnosti za nov hat-trick pa se je odpovedal, saj je v 63. minuti enajstmetrovko prepustil Abdulrahmanu Ghareebu.

Vse skupaj je bilo povsem v nasprotju prepričanja mnogih, da Ronaldo gleda zgolj in samo na svojo statistiko in temu, da je take dobrote do soigralcev sposoben le Lionel Messi.

Zgodba sicer ni imela srečnega konca. Ghareeb radodarne poteze Portugalca ni izkoristil ter žogo z bele točke poslal v vratnico.

Dva zadetka in podaja

Ronaldo je oba zadetka v prvem polčasu dosegel z enajstmetrovke, za vodstvo s 3:0 pa je bil nekdanji napadalec Reala in Uniteda v vlogi podajalca. V polno je tedaj meril Sadio Mane.

Al-Nassr ima zdaj po štirih tekmah šest točk. Povzpel se je na šesto mesto, Ronaldo pa je po novem s petimi zadetki najboljši strelec lige.