V Sloveniji že nekoliko pozabljeni Robert Berić se je spet vpisal med strelce v kitajski prvi ligi. Tokrat je zadel za zmago svoje ekipe Tianjin Jinmen Tiger v gosteh pri Nantongu Zhiyunu z 2:1. To je bil že njegov deseti prvenstveni gol sezone.
Robert Berić je po dveh letih, ki ju je prebil v ZDA in v tem času za Chicago Fire v tamkajšnji MLS zabil 19 golov, pred letom in pol odšel na Kitajsko. Okrepil je tamkajšnjega prvoligaša Tianjin Jinmen Tiger.
Nekoliko pozabljeni nekdanji napadalec Interblocka, Maribora, dunajskega Rapida in Saint Etienna, ki je v reprezentanci nazadnje zaigral pred štirimi leti, tudi na Kitajskem zabija gole.
V tej sezoni je 32-letni napadalec, ki je za Slovenijo odigral 25 tekem, še posebej učinkovit, v 28 nastopih je dosegel deset golov.
Desetega ta konec tedna, ko je ob koncu prvega polčasa zadel za vodstvo Tianjina proti Nantongu z 2:0.
Na koncu je s svojo ekipo zmagal z 2:1 in je trenutno na osmem mestu elitne kitajske lige, v kateri nastopa 16 moštev. Odigral je vseh 90 minut.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal







Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!