Tekmo v Vidmu prekinili, potem ko se je zgrudil Romin nogometaš

Nogomet 14. Apr 202420:23 0 komentarjev
Udinese - Roma

Nogometaši Udineseja so v 32. krogu italijanske lige gostili Romo. Tekmo pa so prekinili, potem ko se je v 72. minuti zgrudil igralec rimske zasedbe Evan Ndicka, ki naj bi doživel srčni infarkt, a so ga pri zavesti odnesli z igrišča.

Štiriindvajsetletni Ndicka se je po bolečinah v prsih zgrudil v 72. minuti, zdravniška služba je takoj na igrišče pritekla z defibrilatorjem, a ga ni uporabila. Igralec iz Slonokoščene obale je na nosilih in pri zavesti zapustil igrišče.

Trener Rome Daniele De Rossi je takoj odšel v slačilnico preverit stanje nogometaša. Po desetih minutah premora se je sodnik odločil za prekinitev obračuna.

Takrat je bil izid 1:1, pri čemer je Roberto Pereyra zadel za domače v 23. minuti, izenačil pa je Romelu Lukaku v 64. Jaka Bijol je začel tekmo in bil ves čas na zelenici, njegovega soigralca iz slovenske reprezentance Sandija Lovrića pa ni bilo zaradi poškodbe.