Spektakularen debi Karima Benzemaja za Al-Ittihad (VIDEO)

Nogomet 28. Jul 202310:22 1 komentar

Nekdanji zvezdnik madridskega Reala Karim Benzema je debitiral v dresu svojega novega kluba Al-Ittihada in navdušil s spektakularnim zadetkom.

Francoski napadalec bi si po prestopu na Bližnji vzhod težko želel boljšega debija. Tega je vpisal na tekmi arabskega klubskega prvenstva proti Esperance Tunisu, ki ga je njegov Al-Ittihad dobil z 2:1, zmagovalni gol pa je dosegel prav lanskoletni dobitnik zlate žoge.

Al-Ittihad je sicer zmago v gosteh vpisal po zaostanku z 0:1, potem ko je v 26. minuti mrežo zatresel Tunizijec Ouseema Bouguerra. Devet minut pozneje je na 1:1 izenačil Abderrazak Hamdallah, v 55. minuti pa je, kot že omenjeno, mrežo domačih zatresel še Benzema, ki je po odvzemu žoge na levi strani igrišča sprožil neubranljiv strel z desnico.

Poleg Benzemaja sta sicer na tekmi za Al-Ittihad debitirala tudi nekdanji član Chelseaja N’Golo Kante in bivši igralec Celtica Jota.