Kopitar neuspešen proti Dončićevim someščanom

Hokej 10. Mar 20247:29 0 komentarjev

Hokejisti Los Angelesa v ligi NHL še naprej igrajo po načelu toplo-hladno. Dobri predstavi proti Ottawi je sinoči sledil poraz proti Dallasu doma (1:4). Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je v statistiko oddal prazen list, v 18 minutah na ledu ni niti enkrat pomeril proti vratom ekipe, ki domuje v mestu Luke Dončića.

Kings so tekmo odprli sanjsko in že po 26 sekundah vodili.

Med strelce se je po podaji veterana Drewa Doughtyja vpisal letos najbolj učinkovit med Kralji, Švicar Kevin Fiala. V drugi tretjini je Dallas zadeve obrnil sebi v prid.

Sredi tega dela srečanja so Teksašani zadeli v razmaku zgolj 18 sekund, Zvezde sta do vodstva z “blitzkriegom” spravila zadetka Radeka Fakse in Jasona Robertsona.

V zadnji tretjini je na 3:1 povišal Wyatt Johnston, z golom v prazno mrežo pa je več kot tri minute pred koncem zmagovalca odločil zimzeleni Joe Pavelski.

Los Angeles se bo na naslednji tekmi doma v torek zgodaj zjutraj po našem času meril proti NY Islanders.