Zdovc na vročem gostovanju v Beogradu začel s porazom

Evroliga 13. Okt 202122:59 > 14. Okt 2021 7:27 2 komentarja

3. krog Evrolige se je zaključil s tremi sredinimi obračuni, vključno s tekmo med Crveno zvezdo in Žalgirisom, ki je imel močan slovenski pridih. Na klopi Litovcev je namreč debitiral Jure Zdovc. "Zeleni gozd" se je kljub dobri predstavi v obrambi od srbske prestolnice poslovil s porazom (61:73). Za konec sta se zmag veselila oba španska velikana. Edini slovenski košarkar v najmočnejšem evropskem klubskem tekmovanju Žan Mark Šiško je bil z Bayernom že torek na dobri poti, da bi vknjižil prvo zmago v novi sezoni. Na začetku tretje četrtine so Bavarci vodili že za 16 točk, a nato je sledil mrk in povratek Kazana, ki je srečanje dobil z izidom 73:70. Šiško je na parketu preživel 12 minut in zbral 6 točk in eno asistenco. Preberi več