Obradović tokrat besnel v kneževini (VIDEO)

Evroliga 1. Feb 202411:24 0 komentarjev

V 24. krogu evrolige je Partizan gostoval v Monaku. Črno-beli se niso izkazali, domačini so bili boljši s 85:70. Željko Obradović z igro svojih varovancev ni bil zadovoljen, "znesel" se je predvsem na Luko Smailagića.

Željko Obradović se je razhudil šest minut pred koncem druge četrtine, ko je Partizan še vodil (26:24). Ob izvajanju avta se Luka Smailagić več kot očitno ni bil postavljen kot si je zamislil srbski strokovnjak. Podajo je prestregel Jaron Blossomgame, žoga pa je sicer ostala v posesti Partizana.

A takoj po neuspešni akciji Beograjčanov je Obradović Samilagića poklical iz igre. Nato je požugal svojemu varovancu. 23-letnik je na koncu na parketu prebil zgolj pet minut in 17 sekund, ni se vpisal med strelce.

Partizan je tekmo izgubil s 85:70 in zaseda 10. mesto na evroligaški lestvici z razmerjem zmag in porazov 12-12. Monaco je šesti.